Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AC Horsens   AGF   Brøndby IF   Esbjerg fB   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   Hobro IK   OB   Randers FC   SønderjyskE   Vejle BK   Vendsyssel FF   AaB  
                 
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 2018/19, 2. division øst, resultater Se stillingen  
 
 
 
Vis efter dato | Vis efter runde    
 
 
 
  august 2018    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  04.08.2018 13.00 1   HIK 1-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 312   Yasin Seker   Gentofte Sportspark Opv.  
  04.08.2018 14.00 1   Hillerød Fodbold 1-1 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 274   Simon Rosenlund   Hillerød Stadion  
  04.08.2018 14.00 1   BK Marienlyst 1-2 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 220   Jonas Rossen   Marienlystcentret  
  04.08.2018 14.00 1   BK Frem 0-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 960   Frida Mia Klarlund Nielsen   Valby IP. Stadion  
  04.08.2018 15.00 1   B 93 0-4 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 576   Casper Thorsøe Jr.   Østerbro Stadion  
  05.08.2018 13.00 1   BK Avarta 0-1 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 384   Frederik Lysemose Hoffmann   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  11.08.2018 13.00 2   Skovshoved IF 1-2 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 237   Mostafa Seyfi   Skovshoved I P  
  11.08.2018 13.00 2   Vanløse IF 3-0 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 425   Emil Martinussen   Vanløse IP. Opvisn.  
  11.08.2018 14.00 2   Middelfart G&BK 1-2 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 254   Lasse LĂŚbel Graagaard   Middelfart Stadion  
  11.08.2018 15.00 2   Brønshøj BK 4-3 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 509   Niels Haubo   Tingbjerg I P  
  12.08.2018 15.00 2   Slagelse BK&IF 0-1 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 588   Casper Thorsøe Jr.   Slagelse Stadion  
  12.08.2018 15.00 2   AB 0-1 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 568   Christian Hansen   Gladsaxe Stadion  
  18.08.2018 13.00 3   HIK 2-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 502   Casper Thorsøe Jr.   Gentofte Sportspark Opv.  
  18.08.2018 14.00 3   Hillerød Fodbold 0-1 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 362   Mostafa Seyfi   Hillerød Stadion  
  18.08.2018 14.00 3   BK Marienlyst 1-2 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 137   Morten Bertelsen   Marienlystcentret  
  18.08.2018 14.00 3   BK Frem 1-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 772   Simon Rosenlund   Valby IP. Stadion  
  19.08.2018 13.00 3   BK Avarta 0-1 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 182   Yasin Seker   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  19.08.2018 15.00 3   AB 0-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 373   Jonathan Nilton   Gladsaxe Stadion  
  22.08.2018 18.00 4   B 93 0-2 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 279   Yasin Seker   Østerbro Stadion  
  22.08.2018 18.00 4   Slagelse BK&IF 2-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 664   Emil Martinussen   Slagelse Stadion  
  22.08.2018 18.00 4   BK Marienlyst 1-2 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 337   Paw Johansen   Marienlystcentret  
  22.08.2018 18.00 4   Skovshoved IF 1-3 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 179   Frida Mia Klarlund Nielsen   Skovshoved I P  
  22.08.2018 18.00 4   HIK 1-1 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 350   Mostafa Seyfi   Gentofte Sportspark Opv.  
  22.08.2018 19.00 4   BK Frem 2-0 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 1.155   Frederik Lysemose Hoffmann   Valby IP. Stadion  
  25.08.2018 13.00 5   Vanløse IF 1-0 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 279   Jonathan Nilton   Vanløse IP. Opvisn.  
  25.08.2018 14.00 5   Middelfart G&BK 0-1 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 325   Jonas Rossen   Middelfart Stadion  
  25.08.2018 15.00 5   Brønshøj BK 2-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 494   Casper Thorsøe Jr.   Tingbjerg I P  
  26.08.2018 13.00 5   BK Avarta 0-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 182   Jonathan Bak Dragsted   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  26.08.2018 15.00 5   Slagelse BK&IF 3-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 713   Mostafa Seyfi   Slagelse Stadion  
  26.08.2018 15.00 5   AB 1-1 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Niels Haubo   Gladsaxe Stadion  
 
 
 
  september 2018    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.09.2018 13.00 6   Skovshoved IF 1-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 226   Yasin Seker   Skovshoved I P  
  01.09.2018 13.00 6   HIK 3-3 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 550   Christian Hansen   Gentofte Sportspark Opv.  
  01.09.2018 14.00 6   Hillerød Fodbold 2-1 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 366   Casper Thorsøe Jr.   Hillerød Stadion  
  01.09.2018 14.00 6   Middelfart G&BK 3-1 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 282   Morten Bertelsen   Middelfart Stadion  
  01.09.2018 14.00 6   BK Marienlyst 1-4 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 137   Allan Borgstrøm   Marienlystcentret  
  01.09.2018 15.00 6   B 93 1-4 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 373   Emil Martinussen   Østerbro Stadion  
  08.09.2018 14.00 7   BK Frem 0-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 937   Casper Thorsøe Jr.   Valby IP. Stadion  
  09.09.2018 15.00 7   AB 6-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 323   Jonathan Bak Dragsted   Gladsaxe Stadion  
  09.09.2018 15.00 7   Slagelse BK&IF 1-0 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 820   Jonathan Nilton   Slagelse Stadion  
  11.09.2018 18.00 7   Vanløse IF 0-3 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 179   Casper Thorsøe Jr.   Vanløse IP. Opvisn.  
  15.09.2018 13.00 8   HIK 1-1 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 223   Jonathan Bak Dragsted   Gentofte Sportspark Opv.  
  15.09.2018 14.00 8   Middelfart G&BK 3-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 305   Allan Staal   Middelfart Stadion  
  15.09.2018 14.00 8   BK Marienlyst 0-1 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 236   Morten Bertelsen   Marienlystcentret  
  15.09.2018 15.00 8   Brønshøj BK 1-2 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 1.013   Mostafa Seyfi   Tingbjerg I P  
  15.09.2018 15.00 8   B 93 1-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 294   Simon Rosenlund   Østerbro Stadion  
  16.09.2018 13.00 8   BK Avarta 0-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 408   Jonathan Nilton   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  19.09.2018 19.00 15   HIK 2-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 263   Yasin Seker   Gentofte Sportspark Opv.  
  22.09.2018 13.00 9   Skovshoved IF 0-1 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 131   Emil Martinussen   Skovshoved I P  
  22.09.2018 13.00 9   Vanløse IF 1-3 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 1.572   Christian Hansen   Vanløse IP. Opvisn.  
  22.09.2018 14.00 9   BK Frem 2-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 734   Frida Mia Klarlund Nielsen   Valby IP. Stadion  
  22.09.2018 14.00 9   Hillerød Fodbold 0-3 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 216   Yasin Seker   Hillerød Stadion  
  23.09.2018 15.00 9   Slagelse BK&IF 1-2 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 971   Niels Haubo   Slagelse Stadion  
  23.09.2018 15.00 9   AB 2-0 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 284   Frederik Lysemose Hoffmann   Gladsaxe Stadion  
  29.09.2018 13.00 10   Vanløse IF 3-3 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 488   Jonathan Bak Dragsted   Vanløse IP. Opvisn.  
  29.09.2018 14.00 10   Middelfart G&BK 0-0 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 405   Martin Outzen   Middelfart Stadion  
  29.09.2018 15.00 10   Brønshøj BK 6-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 485   Casper Thorsøe Jr.   Tingbjerg I P  
  29.09.2018 15.00 10   B 93 0-2 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 266   Jonathan Nilton   Østerbro Stadion  
  30.09.2018 11.00 10   BK Marienlyst 0-4 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 66   Stefan Fyhn   Marienlystcentret  
  30.09.2018 13.00 10   BK Avarta 0-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 450   Simon Rosenlund   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
 
 
 
  oktober 2018    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  03.10.2018 19.00 7   Brønshøj BK 4-2 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 383   Emil Martinussen   Tingbjerg I P  
  04.10.2018 18.30 11   AB 0-2 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 348   Simon Rosenlund   Gladsaxe Stadion  
  06.10.2018 13.00 11   HIK 3-0 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 322   Yasin Seker   Gentofte Sportspark Opv.  
  06.10.2018 13.00 11   Skovshoved IF 1-1 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 597   Tinna Høj Christensen   Skovshoved I P  
  06.10.2018 14.00 11   Hillerød Fodbold 1-1 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 239   Christian Hansen   Hillerød Stadion  
  06.10.2018 15.00 11   B 93 0-4 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 201   Mostafa Seyfi   Østerbro Stadion  
  07.10.2018 15.00 11   Slagelse BK&IF 2-2 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 802   Frederik Lysemose Hoffmann   Slagelse Stadion  
  13.10.2018 13.00 12   Skovshoved IF 1-0 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 493   Jonathan Bak Dragsted   Skovshoved I P  
  13.10.2018 14.00 12   BK Frem 2-0 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 1.313   Niels Haubo   Valby IP. Stadion  
  13.10.2018 14.00 12   Middelfart G&BK 2-1 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 403   Allan Borgstrøm   Middelfart Stadion  
  13.10.2018 15.00 12   Vanløse IF 0-3 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 225   Emil Martinussen   Vanløse IP. Opvisn.  
  14.10.2018 13.00 12   BK Avarta 1-0 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 380   Casper Thorsøe Jr.   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  20.10.2018 13.00 13   HIK 1-1 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 462   Mostafa Seyfi   Gentofte Sportspark Opv.  
  20.10.2018 14.00 13   Hillerød Fodbold 3-2 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 261   Frederik Lysemose Hoffmann   Hillerød Stadion  
  20.10.2018 14.00 13   Middelfart G&BK 1-2 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 355   Martin Outzen   Middelfart Stadion  
  20.10.2018 14.00 13   BK Marienlyst 0-3 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 150   Jonas Rossen   Marienlystcentret  
  20.10.2018 15.00 13   B 93 3-3 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 272   Niels Haubo   Østerbro Stadion  
  21.10.2018 15.00 13   Slagelse BK&IF 0-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 834   Emil Martinussen   Slagelse Stadion  
  27.10.2018 13.00 14   Skovshoved IF 1-0 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 107   Christian Hansen   Skovshoved I P  
  27.10.2018 13.00 14   Vanløse IF 3-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 511   Yasin Seker   Vanløse IP. Opvisn.  
  27.10.2018 14.00 14   BK Frem 1-2 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 682   Mostafa Seyfi   Valby IP. Stadion  
  27.10.2018 15.00 14   Brønshøj BK 1-2 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 490   Simon Rosenlund   Tingbjerg I P  
  28.10.2018 13.00 14   BK Avarta 1-1 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 204   Emil Martinussen   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  28.10.2018 15.00 14   AB 3-0 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 302   Mostafa Seyfi   Gladsaxe Stadion  
  31.10.2018 19.00 12   Brønshøj BK 2-2 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 347   Tinna Høj Christensen   Tingbjerg I P  
 
 
 
  november 2018    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  03.11.2018 13.00 7   BK Avarta 5-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 303   Christian Hansen   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  03.11.2018 14.00 15   Hillerød Fodbold 3-1 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 228   Casper Thorsøe Jr.   Hillerød Stadion  
  03.11.2018 14.00 15   Middelfart G&BK 1-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 482   Paw Johansen   Middelfart Stadion  
  03.11.2018 14.00 15   BK Marienlyst 0-1 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 126   Morten Bertelsen   Marienlystcentret  
  03.11.2018 15.00 15   B 93 1-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 733   Jonathan Bak Dragsted   Østerbro Stadion  
  04.11.2018 15.00 15   Slagelse BK&IF 3-5 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 645   Jonathan Nilton   Slagelse Stadion  
  10.11.2018 13.00 16   Skovshoved IF 2-1 BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 103   Frederik Lysemose Hoffmann   Skovshoved I P  
  10.11.2018 14.00 16   Vanløse IF 1-1 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 633   Emil Martinussen   Vanløse IP. Opvisn.  
  10.11.2018 14.00 16   BK Frem 0-0 Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 667   Simon Rosenlund   Valby IP. Stadion  
  10.11.2018 14.00 16   Hillerød Fodbold 0-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 411   Frida Mia Klarlund Nielsen   Hillerød Stadion  
  10.11.2018 15.00 16   Brønshøj BK 3-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 576   Yasin Seker   Tingbjerg I P  
  11.11.2018 15.00 16   AB 1-0 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 462   Niels Haubo   Gladsaxe Stadion  
 
 
 
  marts 2019    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  09.03.2019 13.00 17   HIK v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv.  
  09.03.2019 13.00 17   Vanløse IF v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  09.03.2019 14.00 17   Middelfart G&BK v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Middelfart Stadion  
  09.03.2019 14.00 17   BK Marienlyst v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Marienlystcentret  
  09.03.2019 15.00 17   B 93 v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  10.03.2019 13.00 17   BK Avarta v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  16.03.2019 13.00 18   Skovshoved IF v Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  16.03.2019 14.00 18   BK Frem v BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Valby IP. Stadion  
  16.03.2019 14.00 18   Hillerød Fodbold v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  16.03.2019 15.00 18   Brønshøj BK v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  17.03.2019 15.00 18   Slagelse BK&IF v B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  17.03.2019 15.00 18   AB v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  23.03.2019 13.00 19   HIK v B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv.  
  23.03.2019 13.00 19   Vanløse IF v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  23.03.2019 14.00 19   Middelfart G&BK v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Middelfart Stadion  
  23.03.2019 14.00 19   BK Marienlyst v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Marienlystcentret  
  23.03.2019 15.00 19   Brønshøj BK v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  24.03.2019 13.00 19   BK Avarta v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  30.03.2019 13.00 20   Skovshoved IF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  30.03.2019 14.00 20   BK Frem v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Valby IP. Stadion  
  30.03.2019 14.00 20   Hillerød Fodbold v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  30.03.2019 15.00 20   B 93 v BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  31.03.2019 15.00 20   Slagelse BK&IF v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  31.03.2019 15.00 20   AB v Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
 
 
 
  april 2019    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  06.04.2019 14.00 21   Brønshøj BK v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  06.04.2019 14.00 21   BK Avarta v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Espelundens IdrĂŚtsanlĂŚg  
  06.04.2019 14.00 21   Middelfart G&BK v B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Middelfart Stadion  
  06.04.2019 14.00 21   BK Marienlyst v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Marienlystcentret  
  06.04.2019 14.00 21   Skovshoved IF v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  06.04.2019 14.00 21   Vanløse IF v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  13.04.2019 14.00 22   B 93 v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  13.04.2019 14.00 22   Slagelse BK&IF v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  13.04.2019 14.00 22   BK Frem v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Valby IP. Stadion  
  13.04.2019 14.00 22   HIK v Middelfart G&BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv.  
  13.04.2019 14.00 22   Hillerød Fodbold v BK Marienlyst   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  13.04.2019 14.00 22   AB v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion