Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AC Horsens   AGF   Brøndby IF   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   Lyngby BK   OB   Randers FC   SønderjyskE   Vejle BK   AaB  
                 
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 2020/21, 2. division øst, resultater Se stillingen  
 
 
 
Vis efter dato | Vis efter runde    
 
 
 
  august 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  28.08.2020 19.00 1   HIK 1-0 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 320   Mads-Kristoffer Kristoffersen   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  29.08.2020 13.45 1   FA 2000 1-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 248   Niclas Gomes   Frederiksberg IP, kunst  
  29.08.2020 14.00 1   Hillerød Fodbold 3-0 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 347   Philip Warburg   Hillerød Stadion  
  29.08.2020 15.00 1   Nykøbing FC 3-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Milad Rajabi   CM Arena  
  29.08.2020 15.00 1   Brønshøj BK 1-2 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Sebastian Friis Aagerup   Tingbjerg I P  
  30.08.2020 13.00 1   Slagelse BK&IF 2-0 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nicki Nordlund Hansen   Slagelse Stadion  
 
 
 
  september 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  04.09.2020 18.30 2   Næstved BK 2-0 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 490   Frida Mia Klarlund   ProfaGroupPark  
  05.09.2020 13.00 2   Vanløse IF 1-0 FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 390   Simon Duerlund Rasmussen   Vanløse IP. Opvisn.  
  05.09.2020 13.30 2   Roskilde KFUM 1-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 270   Morten Bertelsen   Lillevang Idrætscenter  
  05.09.2020 14.00 2   AB TĂĄrnby 0-6 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 203   Nicolai Mossing Madsen   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  05.09.2020 15.00 2   Skovshoved IF 1-1 FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 212   Patrick Stenzel Rasmussen   Skovshoved I P  
  06.09.2020 13.00 2   AB 2-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 310   Milad Rajabi   Gladsaxe Stadion  
  06.09.2020 13.00 2   BK Avarta 0-1 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 200   Henrik Hansen   Tømrermester Jim Jensens Park  
  11.09.2020 19.00 3   HIK 3-2 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nicolai Mossing Madsen   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  11.09.2020 19.00 3   FC Roskilde 1-0 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nils Heer   Roskilde Idrætspark  
  12.09.2020 13.00 3   Vanløse IF 2-4 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 325   Jonas Rossen   Vanløse IP. Opvisn.  
  12.09.2020 13.45 3   FA 2000 1-0 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 284   Benjamin Seferovic   Frederiksberg IP, kunst  
  12.09.2020 14.00 3   Hillerød Fodbold 1-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 292   Casper Thorsøe Jr.   Hillerød Stadion  
  12.09.2020 15.00 3   Nykøbing FC 0-0 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Emil Martinussen   CM Arena  
  13.09.2020 13.00 3   AB 0-0 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 341   Niclas Gomes   Gladsaxe Stadion  
  18.09.2020 18.30 4   Næstved BK 2-0 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 492   Simon Duerlund Rasmussen   ProfaGroupPark  
  19.09.2020 13.30 4   Roskilde KFUM 0-4 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 382   Anders Skjødt Voergaard   Lillevang Idrætscenter  
  19.09.2020 14.00 4   AB TĂĄrnby 1-3 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 189   Milad Rajabi   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  19.09.2020 15.00 4   Skovshoved IF 2-2 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 207   Niclas Gomes   Skovshoved I P  
  19.09.2020 15.00 4   Brønshøj BK 1-3 FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nicki Nordlund Hansen   Tingbjerg I P  
  20.09.2020 13.00 4   BK Avarta 2-2 FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Rasmus Nielsen   Tømrermester Jim Jensens Park  
  20.09.2020 13.00 4   Slagelse BK&IF 1-1 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 316   Mostafa Seyfi   Slagelse Stadion  
  25.09.2020 18.30 5   Næstved BK 3-0 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 445   Allan Rørdahl Borgstrøm   ProfaGroupPark  
  25.09.2020 19.00 5   FC Roskilde 0-1 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 380   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Roskilde Idrætspark  
  26.09.2020 13.00 5   Vanløse IF 2-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 359   Morten Bertelsen   Vanløse IP. Opvisn.  
  26.09.2020 13.30 5   FA 2000 0-0 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Casper Thorsøe Jr.   Frederiksberg IP, kunst  
  26.09.2020 15.00 5   Nykøbing FC 6-3 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 350   Jonathan Nilton   CM Arena  
  26.09.2020 15.00 5   Skovshoved IF 3-0 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 177   Nicklas Hovgaard Lassen   Skovshoved I P  
  27.09.2020 13.00 5   AB 0-0 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 316   Jonas Rossen   Gladsaxe Stadion  
  29.09.2020 18.00 1   FC Roskilde 0-1 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 380   Frida Mia Klarlund   Roskilde Idrætspark  
 
 
 
  oktober 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  02.10.2020 19.00 6   HIK 3-1 FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 156   Philip Warburg   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  03.10.2020 13.30 6   Roskilde KFUM 0-4 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 312   Simon Duerlund Rasmussen   Lillevang Idrætscenter  
  03.10.2020 14.00 6   Hillerød Fodbold 1-0 FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 239   Emil Martinussen   Hillerød Stadion  
  03.10.2020 14.00 6   AB TĂĄrnby 1-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 156   Kasper Madsen   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  03.10.2020 15.00 6   Brønshøj BK 1-1 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 310   Nicolai Mossing Madsen   Tingbjerg I P  
  04.10.2020 13.00 6   Slagelse BK&IF 1-1 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 398   Jonas Bæk   Slagelse Stadion  
  04.10.2020 13.00 6   BK Avarta 0-2 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Jonathan Nilton   Tømrermester Jim Jensens Park  
  09.10.2020 18.30 7   Næstved BK 3-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Casper Thorsøe Jr.   ProfaGroupPark  
  09.10.2020 19.00 7   FC Roskilde 4-2 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 380   Emil Martinussen   Roskilde Idrætspark  
  10.10.2020 13.00 7   Vanløse IF 3-0 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 321   Rasmus Nielsen   Vanløse IP. Opvisn.  
  10.10.2020 13.00 7   HIK 4-2 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 223   Milad Rajabi   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  10.10.2020 13.30 7   Roskilde KFUM 3-0 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 311   Frida Mia Klarlund   Lillevang Idrætscenter  
  10.10.2020 15.00 7   Nykøbing FC 3-0 FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nicolai Mossing Madsen   CM Arena  
  11.10.2020 13.00 7   AB 3-2 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 383   Philip Warburg   Gladsaxe Stadion  
  17.10.2020 13.45 8   FA 2000 1-0 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 405   Benjamin Seferovic   Frederiksberg IP, kunst  
  17.10.2020 14.00 8   AB TĂĄrnby 1-2 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 172   Nicolai Mossing Madsen   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  17.10.2020 14.00 8   Hillerød Fodbold 1-3 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 261   Nicki Nordlund Hansen   Hillerød Stadion  
  17.10.2020 14.00 8   Skovshoved IF 3-3 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 377   Jonathan Nilton   Skovshoved I P  
  17.10.2020 15.00 8   Brønshøj BK 1-2 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Paw Johansen   Tingbjerg I P  
  18.10.2020 13.00 8   Slagelse BK&IF 3-1 FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 339   Henrik Hansen   Slagelse Stadion  
  18.10.2020 13.00 8   BK Avarta 0-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Simon Duerlund Rasmussen   Tømrermester Jim Jensens Park  
  23.10.2020 19.00 9   HIK 2-0 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 246   Philip Warburg   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  23.10.2020 19.00 9   FC Roskilde 1-0 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicki Nordlund Hansen   Roskilde Idrætspark  
  24.10.2020 13.00 9   Vanløse IF 1-1 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Patrick Stenzel Rasmussen   Vanløse IP. Opvisn.  
  24.10.2020 13.30 9   Roskilde KFUM 0-2 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 262   Casper Thorsøe Jr.   Lillevang Idrætscenter  
  25.10.2020 13.00 9   Næstved BK 4-0 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 410   Allan Staal   ProfaGroupPark  
  25.10.2020 13.00 9   AB 2-1 FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 328   Sebastian Tornhøj Nielsen   Gladsaxe Stadion  
  25.10.2020 13.00 9   BK Avarta 2-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 200   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Tømrermester Jim Jensens Park  
  31.10.2020 13.00 10   Vanløse IF 0-2 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 365   Nicolai Mossing Madsen   Vanløse IP. Opvisn.  
  31.10.2020 13.45 10   FA 2000 2-1 FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Milad Rajabi   Frederiksberg IP, kunst  
  31.10.2020 14.00 10   AB TĂĄrnby 0-0 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 183   Emil Martinussen   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  31.10.2020 14.00 10   Skovshoved IF 1-2 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 217   Niclas Gomes   Skovshoved I P  
  31.10.2020 15.00 10   Brønshøj BK 1-1 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 374   Jonas Rossen   Tingbjerg I P  
 
 
 
  november 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.11.2020 13.00 10   Slagelse BK&IF 0-1 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 308   Allan Rørdahl Borgstrøm   Slagelse Stadion  
  01.11.2020 14.00 10   Nykøbing FC 3-2 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Casper Thorsøe Jr.   CM Arena  
  06.11.2020 19.00 11   HIK 2-1 FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 257   Casper Thorsøe Jr.   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  06.11.2020 19.00 11   FC Roskilde 1-0 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jonathan Nilton   Roskilde Idrætspark  
  07.11.2020 14.00 11   Hillerød Fodbold 1-2 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 211   Philip Warburg   Hillerød Stadion  
  08.11.2020 13.00 11   Næstved BK 1-1 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Allan Staal   ProfaGroupPark  
  08.11.2020 13.00 11   AB 1-6 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Niclas Gomes   Gladsaxe Stadion  
  08.11.2020 13.00 11   BK Avarta 1-1 Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 200   Nicki Nordlund Hansen   Tømrermester Jim Jensens Park  
  08.11.2020 13.00 11   Slagelse BK&IF 1-1 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 273   Jonas Bæk   Slagelse Stadion  
  14.11.2020 13.00 12   Vanløse IF 0-0 HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 375   Milad Rajabi   Vanløse IP. Opvisn.  
  14.11.2020 13.30 12   Roskilde KFUM 3-3 BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 220   Rasmus Nielsen   Lillevang Idrætscenter  
  14.11.2020 13.45 12   FA 2000 3-1 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 412   Nicki Nordlund Hansen   Frederiksberg IP, kunst  
  14.11.2020 14.00 12   AB TĂĄrnby 1-1 AB   Kampdetaljer ikke indtastet 275   Simon Duerlund Rasmussen   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  14.11.2020 14.00 12   Skovshoved IF 1-2 Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 221   Nils Heer   Skovshoved I P  
  14.11.2020 15.00 12   Brønshøj BK 3-1 Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nicolai Mossing Madsen   Tingbjerg I P  
  14.11.2020 15.00 12   Nykøbing FC 2-0 FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Emil Martinussen   CM Arena  
  20.11.2020 19.00 13   HIK 1-2 Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Jonathan Nilton   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  21.11.2020 13.00 13   Hillerød Fodbold 1-4 Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 251   Niclas Gomes   Hillerød Stadion  
  21.11.2020 13.00 13   FA 2000 1-1 Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 302   Nicki Nordlund Hansen   Frederiksberg IP, kunst  
  21.11.2020 15.00 13   Brønshøj BK 3-3 Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 410   Simon Duerlund Rasmussen   Tingbjerg I P  
  22.11.2020 13.00 13   Slagelse BK&IF 2-0 AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 287   Henrik Hansen   Slagelse Stadion  
  22.11.2020 13.00 13   BK Avarta 3-1 Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Frida Mia Klarlund   Tømrermester Jim Jensens Park  
 
 
 
  december 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  31.12.2020  13   FC Roskilde v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
 
 
 
  marts 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  12.03.2021 19.00 14   FC Roskilde v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
  13.03.2021 13.00 14   Vanløse IF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  13.03.2021 13.30 14   Roskilde KFUM v AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  13.03.2021 15.00 14   Nykøbing FC v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  13.03.2021 15.00 14   Skovshoved IF v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  14.03.2021 13.00 14   AB v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  14.03.2021 13.00 14   Næstved BK v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
  20.03.2021 13.45 15   FA 2000 v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  20.03.2021 14.00 15   AB TĂĄrnby v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  20.03.2021 14.00 15   Hillerød Fodbold v Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  20.03.2021 15.00 15   Skovshoved IF v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  21.03.2021 13.00 15   BK Avarta v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  21.03.2021 13.00 15   AB v Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  21.03.2021 13.00 15   Slagelse BK&IF v Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  26.03.2021 19.00 16   HIK v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  26.03.2021 19.00 16   FC Roskilde v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
  27.03.2021 13.00 16   Vanløse IF v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  27.03.2021 13.30 16   Roskilde KFUM v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  27.03.2021 15.00 16   Nykøbing FC v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  27.03.2021 15.00 16   Brønshøj BK v AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  28.03.2021 13.00 16   Næstved BK v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
 
 
 
  april 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  05.04.2021 13.00 17   HIK v Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  05.04.2021 13.00 17   Næstved BK v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
  05.04.2021 13.00 17   Slagelse BK&IF v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  05.04.2021 13.00 17   AB v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  05.04.2021 14.00 17   AB TĂĄrnby v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  05.04.2021 14.00 17   Hillerød Fodbold v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  05.04.2021 15.00 17   Nykøbing FC v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  09.04.2021 19.00 18   FC Roskilde v Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
  10.04.2021 13.00 18   Vanløse IF v AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  10.04.2021 13.30 18   Roskilde KFUM v Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  10.04.2021 13.45 18   FA 2000 v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  10.04.2021 15.00 18   Brønshøj BK v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  10.04.2021 15.00 18   Skovshoved IF v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  11.04.2021 13.00 18   BK Avarta v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  16.04.2021 19.00 19   HIK v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  17.04.2021 14.00 19   AB TĂĄrnby v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  17.04.2021 14.00 19   Hillerød Fodbold v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  17.04.2021 15.00 19   Nykøbing FC v Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  18.04.2021 13.00 19   Slagelse BK&IF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  18.04.2021 13.00 19   AB v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  18.04.2021 13.00 19   Næstved BK v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
  23.04.2021 19.00 20   FC Roskilde v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
  24.04.2021 13.00 20   Vanløse IF v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  24.04.2021 13.45 20   FA 2000 v Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  24.04.2021 14.00 20   AB TĂĄrnby v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  24.04.2021 15.00 20   Brønshøj BK v Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  24.04.2021 15.00 20   Skovshoved IF v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  25.04.2021 13.00 20   BK Avarta v Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  30.04.2021 18.30 21   Næstved BK v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
  30.04.2021 19.00 21   HIK v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
 
 
 
  maj 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.05.2021 13.30 21   Roskilde KFUM v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  01.05.2021 14.00 21   Hillerød Fodbold v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  01.05.2021 15.00 21   Nykøbing FC v AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  02.05.2021 13.00 21   AB v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  02.05.2021 13.00 21   BK Avarta v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  07.05.2021 19.00 22   FC Roskilde v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
  08.05.2021 13.45 22   FA 2000 v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  08.05.2021 14.00 22   AB TĂĄrnby v Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  08.05.2021 14.00 22   Hillerød Fodbold v Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  08.05.2021 15.00 22   Brønshøj BK v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  08.05.2021 15.00 22   Skovshoved IF v Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  09.05.2021 13.00 22   Slagelse BK&IF v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  14.05.2021 19.00 23   HIK v Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  15.05.2021 13.00 23   Vanløse IF v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  15.05.2021 13.30 23   Roskilde KFUM v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  15.05.2021 13.45 23   FA 2000 v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  15.05.2021 15.00 23   Nykøbing FC v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  15.05.2021 15.00 23   Brønshøj BK v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  16.05.2021 13.00 23   BK Avarta v AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  24.05.2021 13.00 24   Slagelse BK&IF v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  24.05.2021 13.00 24   Næstved BK v Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
  24.05.2021 13.00 24   AB v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion  
  24.05.2021 13.30 24   Roskilde KFUM v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  24.05.2021 14.00 24   Hillerød Fodbold v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  24.05.2021 14.00 24   AB TĂĄrnby v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  24.05.2021 15.00 24   Skovshoved IF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  28.05.2021 19.00 25   HIK v AB   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gentofte Sportspark Opv. kunst  
  28.05.2021 19.00 25   FC Roskilde v Slagelse BK&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Roskilde Idrætspark  
  29.05.2021 13.00 25   Vanløse IF v Næstved BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vanløse IP. Opvisn.  
  29.05.2021 13.45 25   FA 2000 v Skovshoved IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  29.05.2021 14.00 25   AB TĂĄrnby v Hillerød Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   TĂĄrnby Stadion. Opvisn.  
  29.05.2021 15.00 25   Brønshøj BK v Nykøbing FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg I P  
  30.05.2021 13.00 25   BK Avarta v Roskilde KFUM   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
 
 
 
  juni 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  05.06.2021 15.00 26   Roskilde KFUM v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lillevang Idrætscenter  
  05.06.2021 15.00 26   Slagelse BK&IF v Vanløse IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Slagelse Stadion  
  05.06.2021 15.00 26   Hillerød Fodbold v FC Roskilde   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Hillerød Stadion  
  05.06.2021 15.00 26   Skovshoved IF v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Skovshoved I P  
  05.06.2021 15.00 26   Næstved BK v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ProfaGroupPark  
  05.06.2021 15.00 26   Nykøbing FC v HIK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   CM Arena  
  05.06.2021 15.00 26   AB v AB TĂĄrnby   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Gladsaxe Stadion