Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AGF   Brøndby IF   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   Lyngby BK   Randers FC   Silkeborg IF   Sønderjyske Fodbold   Vejle BK   Viborg FF   AaB  
               
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 2024/25, 3. division, resultater Se stillingen  
 
 
 
Vis efter dato | Vis efter runde    
 
 
 
  august 2024    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  02.08.2024 18.30 1   VSK Aarhus v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  02.08.2024 19.00 1   Holstebro BK v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  02.08.2024 19.00 1   Odder I&GF v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  03.08.2024 14.00 1   Brønshøj BK v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  03.08.2024 15.00 1   FA 2000 v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Jens Jessens Vej  
  04.08.2024 13.00 1   BK Avarta v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  10.08.2024 13.15 2   IF Lyseng v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  10.08.2024 14.00 2   Næsby BK v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  10.08.2024 14.00 2   Young Boys FD v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  10.08.2024 14.00 2   Sundby BK v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  10.08.2024 14.00 2   Braband IF v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  11.08.2024 13.00 2   Holbæk B&IF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  16.08.2024 18.30 3   VSK Aarhus v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  17.08.2024 13.00 3   Odder I&GF v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  17.08.2024 14.00 3   Holstebro BK v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  17.08.2024 14.00 3   Brønshøj BK v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  17.08.2024 15.00 3   FA 2000 v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Jens Jessens Vej  
  18.08.2024 13.00 3   BK Avarta v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  24.08.2024 13.00 4   Holbæk B&IF v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  24.08.2024 13.15 4   IF Lyseng v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  24.08.2024 14.00 4   Sundby BK v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  24.08.2024 14.00 4   Young Boys FD v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  24.08.2024 14.00 4   Næsby BK v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  24.08.2024 14.00 4   Braband IF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  30.08.2024 18.30 5   VSK Aarhus v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  31.08.2024 13.00 5   Holbæk B&IF v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  31.08.2024 13.00 5   Odder I&GF v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  31.08.2024 13.15 5   IF Lyseng v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  31.08.2024 14.00 5   Brønshøj BK v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  31.08.2024 14.00 5   Holstebro BK v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
 
 
 
  september 2024    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  06.09.2024 19.30 6   Sundby BK v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  07.09.2024 14.00 6   Braband IF v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  07.09.2024 14.00 6   Næsby BK v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  07.09.2024 14.00 6   Young Boys FD v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  07.09.2024 15.00 6   FA 2000 v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Jens Jessens Vej  
  08.09.2024 13.00 6   BK Avarta v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  13.09.2024 18.00 7   Odder I&GF v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  13.09.2024 19.00 7   Brønshøj BK v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  14.09.2024 13.15 7   IF Lyseng v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  15.09.2024 13.00 7   Holbæk B&IF v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  15.09.2024 13.30 7   VSK Aarhus v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  15.09.2024 14.00 7   Braband IF v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  20.09.2024 19.30 8   Sundby BK v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  21.09.2024 14.00 8   Young Boys FD v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  21.09.2024 14.00 8   Næsby BK v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  21.09.2024 15.00 8   FA 2000 v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Jens Jessens Vej  
  22.09.2024 13.00 8   BK Avarta v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  22.09.2024 13.00 8   Holstebro BK v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  28.09.2024 13.00 9   Holbæk B&IF v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  28.09.2024 13.00 9   Odder I&GF v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  28.09.2024 14.00 9   Brønshøj BK v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  28.09.2024 14.00 9   Young Boys FD v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  28.09.2024 14.00 9   Braband IF v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  29.09.2024 13.00 9   BK Avarta v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
 
 
 
  oktober 2024    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  04.10.2024 19.30 10   Sundby BK v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  05.10.2024 13.15 10   IF Lyseng v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  05.10.2024 13.30 10   VSK Aarhus v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  05.10.2024 14.00 10   Næsby BK v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  05.10.2024 14.00 10   Holstebro BK v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  05.10.2024 15.00 10   FA 2000 v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Jens Jessens Vej  
  11.10.2024 19.00 11   Holbæk B&IF v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  12.10.2024 13.00 11   Odder I&GF v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  12.10.2024 14.00 11   Braband IF v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  12.10.2024 14.00 11   Næsby BK v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  12.10.2024 14.00 11   Young Boys FD v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  13.10.2024 13.00 11   BK Avarta v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  19.10.2024 13.15 12   IF Lyseng v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  19.10.2024 13.30 12   VSK Aarhus v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  19.10.2024 13.45 12   FA 2000 v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  19.10.2024 14.00 12   Sundby BK v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  19.10.2024 14.00 12   Brønshøj BK v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  20.10.2024 13.00 12   Holstebro BK v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  26.10.2024 13.00 13   Odder I&GF v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  26.10.2024 13.45 13   FA 2000 v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  26.10.2024 14.00 13   Young Boys FD v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  26.10.2024 14.00 13   Braband IF v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  26.10.2024 14.00 13   Næsby BK v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  27.10.2024 13.00 13   BK Avarta v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
 
 
 
  november 2024    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.11.2024 19.30 14   Sundby BK v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  02.11.2024 13.00 14   Holbæk B&IF v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  02.11.2024 13.15 14   IF Lyseng v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  02.11.2024 13.30 14   VSK Aarhus v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  02.11.2024 14.00 14   Brønshøj BK v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  03.11.2024 13.00 14   Holstebro BK v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  09.11.2024 13.30 15   VSK Aarhus v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  09.11.2024 13.45 15   FA 2000 v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  09.11.2024 14.00 15   Braband IF v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  09.11.2024 14.00 15   Young Boys FD v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  09.11.2024 14.00 15   Næsby BK v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  10.11.2024 13.00 15   BK Avarta v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  15.11.2024 19.00 16   Holbæk B&IF v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  16.11.2024 13.00 16   Odder I&GF v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  16.11.2024 13.15 16   IF Lyseng v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  16.11.2024 14.00 16   Holstebro BK v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  16.11.2024 14.00 16   Sundby BK v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  16.11.2024 14.00 16   Brønshøj BK v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
 
 
 
  marts 2025    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  08.03.2025 13.30 17   VSK Aarhus v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  08.03.2025 13.45 17   FA 2000 v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  08.03.2025 14.00 17   Næsby BK v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  08.03.2025 14.00 17   Braband IF v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  08.03.2025 14.00 17   Sundby BK v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  09.03.2025 13.00 17   BK Avarta v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  15.03.2025 13.00 18   Holbæk B&IF v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  15.03.2025 13.00 18   Odder I&GF v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  15.03.2025 13.15 18   IF Lyseng v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  15.03.2025 14.00 18   Brønshøj BK v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  15.03.2025 14.00 18   Young Boys FD v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  16.03.2025 13.00 18   Holstebro BK v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  22.03.2025 13.30 19   VSK Aarhus v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  22.03.2025 13.45 19   FA 2000 v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  22.03.2025 14.00 19   Brønshøj BK v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  22.03.2025 14.00 19   Næsby BK v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  22.03.2025 14.00 19   Sundby BK v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  23.03.2025 13.00 19   BK Avarta v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  28.03.2025 19.00 20   Holbæk B&IF v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  29.03.2025 13.00 20   Odder I&GF v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  29.03.2025 13.15 20   IF Lyseng v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark  
  29.03.2025 14.00 20   Young Boys FD v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  29.03.2025 14.00 20   Holstebro BK v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  29.03.2025 14.00 20   Braband IF v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
 
 
 
  april 2025    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  05.04.2025 13.30 21   VSK Aarhus v Holbæk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Kunstgræsbanen-VSK Aarhus  
  05.04.2025 14.00 21   FA 2000 v Næsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Frederiksberg IP, kunst  
  05.04.2025 14.00 21   Sundby BK v Young Boys FD   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sundby Idrætspark  
  05.04.2025 14.00 21   Brønshøj BK v Odder I&GF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tingbjerg Idrætspark  
  06.04.2025 13.00 21   BK Avarta v Braband IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Tømrermester Jim Jensens Park  
  06.04.2025 13.00 21   Holstebro BK v IF Lyseng   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Krøyer Park (Holstebro)  
  12.04.2025 14.00 22   Braband IF v FA 2000   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's Idrætsanlæg  
  12.04.2025 14.00 22   Holbæk B&IF v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holbæk Sportsby  
  12.04.2025 14.00 22   Odder I&GF v Sundby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Spektrum Odder  
  12.04.2025 14.00 22   Næsby BK v BK Avarta   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena Næsby  
  12.04.2025 14.00 22   Young Boys FD v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Søholt Idrætspark  
  12.04.2025 14.00 22   IF Lyseng v Brønshøj BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Lyseng Idrætspark