Husk mig
Ikke oprettet?
Klik her
Kampe
Tabel
Topscorere
Selvmål
Hattrick
Straffespark
Kort, spillere
Kort, klubber
Karantæner
Dommere
Tilskuerstatistik
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Runde for runde
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
DM-oversigt
Evighedstabel, SL
Topscorerliste, alltime
Evighedstabel, DM
Medaljeoversigt
Medaljefordeling
Medaljefordeling, spillere
Danmarksturneringen, 2. division øst, stadionstatistik
Sæson
Kampe
Hjsejre
uafgjorte
udesejre
Totalt
Snit
Top
Bund
2012/13
194
80
35
79
92.484
477
3.820
75
2013/14
195
69
49
77
92.702
475
2.192
95
2014/15
195
72
50
73
70.878
363
1.890
66
2018/19
132
44
34
54
59.662
452
1.572
66
2019/20
93
33
26
34
41.107
442
1.242
119
2020/21
182
84
39
59
46.146
254
1.075
0
Sæsonstatistik 2020/21
Dato
Ru
Hjemmehold
Udehold
Tilsk.
Dommer
28.08.2020 19.00
1
HIK
1-0
AB TÃ¥rnby
320
Mads-Kristoffer Kristoffersen
29.08.2020 13.45
1
FA 2000
1-0
BK Avarta
248
Niclas Gomes
29.08.2020 14.00
1
Hillerød Fodbold
3-0
AB
347
Philip Warburg
29.08.2020 15.00
1
Nykøbing FC
3-0
Skovshoved IF
400
Milad Rajabi
29.08.2020 15.00
1
Brønshøj BK
1-2
Vanløse IF
400
Sebastian Friis Aagerup
30.08.2020 13.00
1
Slagelse BK&IF
2-0
Roskilde KFUM
400
Nicki Nordlund Hansen
04.09.2020 18.30
2
Næstved BK
2-0
Hillerød Fodbold
490
Frida Mia Klarlund
05.09.2020 13.00
2
Vanløse IF
1-0
FC Roskilde
390
Simon Duerlund Rasmussen
05.09.2020 13.30
2
Roskilde KFUM
1-1
HIK
270
Morten Bertelsen
05.09.2020 14.00
2
AB TÃ¥rnby
0-6
Brønshøj BK
203
Nicolai Mossing Madsen
05.09.2020 15.00
2
Skovshoved IF
1-1
FA 2000
212
Patrick Stenzel Rasmussen
06.09.2020 13.00
2
AB
2-1
Slagelse BK&IF
310
Milad Rajabi
06.09.2020 13.00
2
BK Avarta
0-1
Nykøbing FC
200
Henrik Hansen
11.09.2020 19.00
3
FC Roskilde
1-0
Brønshøj BK
400
Nils Heer
11.09.2020 19.00
3
HIK
3-2
Skovshoved IF
400
Nicolai Mossing Madsen
12.09.2020 13.00
3
Vanløse IF
2-4
Roskilde KFUM
325
Jonas Rossen
12.09.2020 13.45
3
FA 2000
1-0
AB TÃ¥rnby
284
Benjamin Seferovic
12.09.2020 14.00
3
Hillerød Fodbold
1-0
BK Avarta
292
Casper Thorsøe Jr.
12.09.2020 15.00
3
Nykøbing FC
0-0
Slagelse BK&IF
400
Emil Martinussen
13.09.2020 13.00
3
AB
0-0
Næstved BK
341
Niclas Gomes
18.09.2020 18.30
4
Næstved BK
2-0
HIK
492
Simon Duerlund Rasmussen
19.09.2020 13.30
4
Roskilde KFUM
0-4
AB
382
Anders Skjødt Voergaard
19.09.2020 14.00
4
AB TÃ¥rnby
1-3
Nykøbing FC
189
Milad Rajabi
19.09.2020 15.00
4
Brønshøj BK
1-3
FA 2000
400
Nicki Nordlund Hansen
19.09.2020 15.00
4
Skovshoved IF
2-2
Vanløse IF
207
Niclas Gomes
20.09.2020 13.00
4
Slagelse BK&IF
1-1
Hillerød Fodbold
316
Mostafa Seyfi
20.09.2020 13.00
4
BK Avarta
2-2
FC Roskilde
250
Rasmus Nielsen
25.09.2020 18.30
5
Næstved BK
3-0
Roskilde KFUM
445
Allan Rørdahl Borgstrøm
25.09.2020 19.00
5
FC Roskilde
0-1
Hillerød Fodbold
380
Jacob Tornbjerg Rasmussen
26.09.2020 13.00
5
Vanløse IF
2-0
BK Avarta
359
Morten Bertelsen
26.09.2020 13.30
5
FA 2000
0-0
Slagelse BK&IF
250
Casper Thorsøe Jr.
26.09.2020 15.00
5
Skovshoved IF
3-0
AB TÃ¥rnby
177
Nicklas Hovgaard Lassen
26.09.2020 15.00
5
Nykøbing FC
6-3
Brønshøj BK
350
Jonathan Nilton
27.09.2020 13.00
5
AB
0-0
HIK
316
Jonas Rossen
29.09.2020 18.00
1
FC Roskilde
0-1
Næstved BK
380
Frida Mia Klarlund
02.10.2020 19.00
6
HIK
3-1
FC Roskilde
156
Philip Warburg
03.10.2020 13.30
6
Roskilde KFUM
0-4
Nykøbing FC
312
Simon Duerlund Rasmussen
03.10.2020 14.00
6
AB TÃ¥rnby
1-1
Vanløse IF
156
Kasper Madsen
03.10.2020 14.00
6
Hillerød Fodbold
1-0
FA 2000
239
Emil Martinussen
03.10.2020 15.00
6
Brønshøj BK
1-1
Skovshoved IF
310
Nicolai Mossing Madsen
04.10.2020 13.00
6
BK Avarta
0-2
AB
250
Jonathan Nilton
04.10.2020 13.00
6
Slagelse BK&IF
1-1
Næstved BK
398
Jonas Bæk
09.10.2020 18.30
7
Næstved BK
3-0
BK Avarta
400
Casper Thorsøe Jr.
09.10.2020 19.00
7
FC Roskilde
4-2
AB TÃ¥rnby
380
Emil Martinussen
10.10.2020 13.00
7
Vanløse IF
3-0
Slagelse BK&IF
321
Rasmus Nielsen
10.10.2020 13.00
7
HIK
4-2
Hillerød Fodbold
223
Milad Rajabi
10.10.2020 13.30
7
Roskilde KFUM
3-0
Brønshøj BK
311
Frida Mia Klarlund
10.10.2020 15.00
7
Nykøbing FC
3-0
FA 2000
400
Nicolai Mossing Madsen
11.10.2020 13.00
7
AB
3-2
Skovshoved IF
383
Philip Warburg
17.10.2020 13.45
8
FA 2000
1-0
Vanløse IF
405
Benjamin Seferovic
17.10.2020 14.00
8
AB TÃ¥rnby
1-2
Roskilde KFUM
172
Nicolai Mossing Madsen
17.10.2020 14.00
8
Hillerød Fodbold
1-3
Nykøbing FC
261
Nicki Nordlund Hansen
17.10.2020 14.00
8
Skovshoved IF
3-3
Næstved BK
377
Jonathan Nilton
17.10.2020 15.00
8
Brønshøj BK
1-2
AB
400
Paw Johansen
18.10.2020 13.00
8
BK Avarta
0-1
HIK
250
Simon Duerlund Rasmussen
18.10.2020 13.00
8
Slagelse BK&IF
3-1
FC Roskilde
339
Henrik Hansen
23.10.2020 19.00
9
HIK
2-0
Brønshøj BK
246
Philip Warburg
23.10.2020 19.00
9
FC Roskilde
1-0
Skovshoved IF
380
Nicki Nordlund Hansen
24.10.2020 13.00
9
Vanløse IF
1-1
Nykøbing FC
400
Patrick Stenzel Rasmussen
24.10.2020 13.30
9
Roskilde KFUM
0-2
Hillerød Fodbold
262
Casper Thorsøe Jr.
25.10.2020 13.00
9
BK Avarta
2-1
Slagelse BK&IF
200
Jacob Tornbjerg Rasmussen
25.10.2020 13.00
9
AB
2-1
FA 2000
328
Sebastian Tornhøj Nielsen
25.10.2020 13.00
9
Næstved BK
4-0
AB TÃ¥rnby
410
Allan Staal
31.10.2020 13.00
10
Vanløse IF
0-2
AB
365
Nicolai Mossing Madsen
31.10.2020 13.45
10
FA 2000
2-1
FC Roskilde
252
Milad Rajabi
31.10.2020 14.00
10
Skovshoved IF
1-2
Roskilde KFUM
217
Niclas Gomes
31.10.2020 14.00
10
AB TÃ¥rnby
0-0
BK Avarta
183
Emil Martinussen
31.10.2020 15.00
10
Brønshøj BK
1-1
Hillerød Fodbold
374
Jonas Rossen
01.11.2020 13.00
10
Slagelse BK&IF
0-1
HIK
308
Allan Rørdahl Borgstrøm
01.11.2020 14.00
10
Nykøbing FC
3-2
Næstved BK
400
Casper Thorsøe Jr.
06.11.2020 19.00
11
FC Roskilde
1-0
Roskilde KFUM
400
Jonathan Nilton
06.11.2020 19.00
11
HIK
2-1
FA 2000
257
Casper Thorsøe Jr.
07.11.2020 14.00
11
Hillerød Fodbold
1-2
AB TÃ¥rnby
211
Philip Warburg
08.11.2020 13.00
11
Næstved BK
1-1
Vanløse IF
400
Allan Staal
08.11.2020 13.00
11
AB
1-6
Nykøbing FC
396
Niclas Gomes
08.11.2020 13.00
11
BK Avarta
1-1
Brønshøj BK
200
Nicki Nordlund Hansen
08.11.2020 13.00
11
Slagelse BK&IF
1-1
Skovshoved IF
273
Jonas Bæk
14.11.2020 13.00
12
Vanløse IF
0-0
HIK
375
Milad Rajabi
14.11.2020 13.30
12
Roskilde KFUM
3-3
BK Avarta
220
Rasmus Nielsen
14.11.2020 13.45
12
FA 2000
3-1
Næstved BK
412
Nicki Nordlund Hansen
14.11.2020 14.00
12
Skovshoved IF
1-2
Hillerød Fodbold
221
Nils Heer
14.11.2020 14.00
12
AB TÃ¥rnby
1-1
AB
275
Simon Duerlund Rasmussen
14.11.2020 15.00
12
Nykøbing FC
2-0
FC Roskilde
400
Emil Martinussen
14.11.2020 15.00
12
Brønshøj BK
3-1
Slagelse BK&IF
400
Nicolai Mossing Madsen
20.11.2020 19.00
13
HIK
1-2
Nykøbing FC
400
Jonathan Nilton
21.11.2020 13.00
13
Hillerød Fodbold
1-4
Vanløse IF
251
Niclas Gomes
21.11.2020 13.00
13
FA 2000
1-1
Roskilde KFUM
302
Nicki Nordlund Hansen
21.11.2020 15.00
13
Brønshøj BK
3-3
Næstved BK
410
Simon Duerlund Rasmussen
22.11.2020 13.00
13
BK Avarta
3-1
Skovshoved IF
250
Frida Mia Klarlund
22.11.2020 13.00
13
Slagelse BK&IF
2-0
AB TÃ¥rnby
287
Henrik Hansen
03.12.2020 18.30
13
FC Roskilde
1-1
AB
380
Casper Thorsøe Jr.
13.03.2021 13.00
14
FC Roskilde
0-1
FA 2000
0
Simon Duerlund Rasmussen
13.03.2021 13.00
14
Vanløse IF
0-1
Brønshøj BK
0
Benjamin Seferovic
13.03.2021 13.30
14
Roskilde KFUM
4-0
AB TÃ¥rnby
0
Casper Thorsøe Jr.
13.03.2021 15.00
14
Skovshoved IF
1-3
HIK
0
Niclas Gomes
13.03.2021 15.00
14
Nykøbing FC
2-0
BK Avarta
0
Jonathan Nilton
14.03.2021 13.00
14
Næstved BK
2-1
Slagelse BK&IF
0
Milad Rajabi
20.03.2021 13.45
15
FA 2000
3-2
Brønshøj BK
0
Nicki Nordlund Hansen
20.03.2021 14.00
15
Hillerød Fodbold
2-4
Næstved BK
0
Philip Warburg
20.03.2021 14.00
15
AB TÃ¥rnby
2-3
HIK
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
20.03.2021 15.00
15
Skovshoved IF
1-2
FC Roskilde
0
Allan Rørdahl Borgstrøm
21.03.2021 13.00
15
Slagelse BK&IF
1-3
Nykøbing FC
0
Frida Mia Klarlund
21.03.2021 13.00
15
AB
2-2
Roskilde KFUM
0
Paw Johansen
21.03.2021 13.00
15
BK Avarta
2-1
Vanløse IF
0
Morten Bertelsen
26.03.2021 19.00
16
HIK
1-2
Slagelse BK&IF
0
Jonathan Nilton
27.03.2021 13.00
16
FC Roskilde
0-1
BK Avarta
0
Nicki Nordlund Hansen
27.03.2021 13.00
16
Vanløse IF
0-0
FA 2000
0
Niclas Gomes
27.03.2021 13.30
16
Roskilde KFUM
0-1
Skovshoved IF
0
Henrik Hansen
27.03.2021 15.00
16
Nykøbing FC
0-0
Hillerød Fodbold
0
Casper Thorsøe Jr.
27.03.2021 15.00
16
Brønshøj BK
2-0
AB TÃ¥rnby
0
Thomas Meulengracht Ledet
28.03.2021 13.00
16
Næstved BK
1-2
AB
0
Jonas Bæk
01.04.2021 13.00
17
AB
4-0
BK Avarta
0
Emil Martinussen
03.04.2021 14.00
17
Hillerød Fodbold
2-0
Brønshøj BK
0
Nicolai Mossing Madsen
05.04.2021 13.00
17
Slagelse BK&IF
1-2
FA 2000
0
Nils Heer
05.04.2021 13.00
17
Næstved BK
2-3
FC Roskilde
0
Simon Duerlund Rasmussen
05.04.2021 13.00
17
HIK
2-1
Roskilde KFUM
0
Allan Rørdahl Borgstrøm
05.04.2021 14.00
17
AB TÃ¥rnby
2-2
Skovshoved IF
0
Jacob Stausgaard Kobberrød
05.04.2021 15.00
17
Nykøbing FC
1-1
Vanløse IF
0
Nicki Nordlund Hansen
07.04.2021 19.00
14
AB
0-1
Hillerød Fodbold
0
Simon Duerlund Rasmussen
09.04.2021 19.00
18
FC Roskilde
3-1
Nykøbing FC
0
Frida Mia Klarlund
10.04.2021 13.00
18
Vanløse IF
2-1
AB TÃ¥rnby
0
Martin Outzen
10.04.2021 13.30
18
Roskilde KFUM
1-2
Næstved BK
0
Emil Martinussen
10.04.2021 13.45
18
FA 2000
0-1
AB
0
Milad Rajabi
10.04.2021 15.00
18
Brønshøj BK
1-1
HIK
0
Casper Thorsøe Jr.
10.04.2021 15.00
18
Skovshoved IF
0-1
Slagelse BK&IF
0
Philip Warburg
11.04.2021 13.00
18
BK Avarta
0-2
Hillerød Fodbold
0
Jonathan Nilton
16.04.2021 19.00
19
HIK
4-1
BK Avarta
0
Frida Mia Klarlund
17.04.2021 14.00
19
Hillerød Fodbold
1-0
Skovshoved IF
0
Thomas Meulengracht Ledet
17.04.2021 14.00
19
AB TÃ¥rnby
1-3
FC Roskilde
0
Paw Johansen
17.04.2021 15.00
19
Nykøbing FC
2-1
Roskilde KFUM
0
Philip Warburg
18.04.2021 13.00
19
Slagelse BK&IF
2-1
Brønshøj BK
0
Emil Martinussen
18.04.2021 13.00
19
AB
2-1
Vanløse IF
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
18.04.2021 13.00
19
Næstved BK
0-0
FA 2000
0
Allan Rørdahl Borgstrøm
23.04.2021 19.00
20
FC Roskilde
0-1
HIK
442
Henrik Hansen
24.04.2021 13.00
20
Vanløse IF
1-0
Hillerød Fodbold
384
Philip Warburg
24.04.2021 13.45
20
FA 2000
2-3
Nykøbing FC
367
Simon Duerlund Rasmussen
24.04.2021 14.00
20
AB TÃ¥rnby
0-2
Slagelse BK&IF
82
Jonathan Nilton
24.04.2021 15.00
20
Skovshoved IF
1-4
AB
271
Nicki Nordlund Hansen
24.04.2021 15.00
20
Brønshøj BK
2-0
Roskilde KFUM
347
Niclas Gomes
25.04.2021 13.00
20
BK Avarta
0-2
Næstved BK
243
Sebastian Friis Aagerup
30.04.2021 13.00
21
HIK
2-0
Vanløse IF
235
Emil Martinussen
30.04.2021 18.30
21
Næstved BK
0-1
Skovshoved IF
576
Benjamin Helm Svedborg
01.05.2021 13.30
21
Roskilde KFUM
1-1
FC Roskilde
378
Morten Bertelsen
01.05.2021 14.00
21
Hillerød Fodbold
2-1
Slagelse BK&IF
188
Mostafa Seyfi
01.05.2021 15.00
21
Nykøbing FC
3-1
AB TÃ¥rnby
575
Frida Mia Klarlund
02.05.2021 13.00
21
AB
3-1
Brønshøj BK
860
Rasmus Nielsen
02.05.2021 13.00
21
BK Avarta
2-2
FA 2000
197
Philip Warburg
07.05.2021 19.00
22
FC Roskilde
2-1
Vanløse IF
300
Simon Duerlund Rasmussen
08.05.2021 13.45
22
FA 2000
0-0
HIK
296
Emil Martinussen
08.05.2021 14.00
22
AB TÃ¥rnby
1-2
Næstved BK
113
Nicki Nordlund Hansen
08.05.2021 14.00
22
Hillerød Fodbold
1-0
Roskilde KFUM
165
Jonathan Nilton
08.05.2021 15.00
22
Skovshoved IF
0-2
Nykøbing FC
208
Benjamin Helm Svedborg
08.05.2021 15.00
22
Brønshøj BK
0-2
BK Avarta
370
Sebastian Tornhøj Nielsen
09.05.2021 13.00
22
Slagelse BK&IF
0-1
AB
337
Jacob Tornbjerg Rasmussen
14.05.2021 19.00
23
HIK
1-0
Næstved BK
345
Niclas Gomes
15.05.2021 13.00
23
Vanløse IF
1-2
Skovshoved IF
317
Milad Rajabi
15.05.2021 13.30
23
Roskilde KFUM
1-2
Slagelse BK&IF
190
Frida Mia Klarlund
15.05.2021 13.45
23
FA 2000
0-0
Hillerød Fodbold
265
Rasmus Nielsen
15.05.2021 15.00
23
Brønshøj BK
0-4
FC Roskilde
370
Nils Heer
15.05.2021 15.00
23
Nykøbing FC
3-0
AB
750
Paw Johansen
16.05.2021 13.00
23
BK Avarta
2-2
AB TÃ¥rnby
243
Jacob Stausgaard Kobberrød
22.05.2021 14.00
24
Hillerød Fodbold
3-0
HIK
170
Simon Duerlund Rasmussen
24.05.2021 13.00
24
Slagelse BK&IF
3-1
BK Avarta
303
Henrik Hansen
24.05.2021 13.00
24
Næstved BK
1-1
Nykøbing FC
775
Philip Warburg
24.05.2021 13.00
24
AB
3-2
FC Roskilde
350
Nicki Nordlund Hansen
24.05.2021 13.30
24
Roskilde KFUM
1-0
Vanløse IF
350
Allan Staal
24.05.2021 14.00
24
AB TÃ¥rnby
0-1
FA 2000
114
Morten Bach Jepsen
24.05.2021 15.00
24
Skovshoved IF
2-0
Brønshøj BK
221
Rasmus Nielsen
28.05.2021 19.00
25
HIK
2-1
AB
365
Frida Mia Klarlund
28.05.2021 19.00
25
FC Roskilde
3-0
Slagelse BK&IF
411
Milad Rajabi
29.05.2021 13.00
25
Vanløse IF
3-1
Næstved BK
467
Jonas Bæk
29.05.2021 13.45
25
FA 2000
2-0
Skovshoved IF
429
Emil Martinussen
29.05.2021 14.00
25
AB TÃ¥rnby
4-0
Hillerød Fodbold
74
Morten Bertelsen
29.05.2021 15.00
25
Brønshøj BK
2-0
Nykøbing FC
322
Casper Thorsøe Jr.
30.05.2021 13.00
25
BK Avarta
3-1
Roskilde KFUM
278
Martin Outzen
05.06.2021 15.00
26
Slagelse BK&IF
0-1
Vanløse IF
246
Benjamin Willaume-Jantzen
05.06.2021 15.00
26
Hillerød Fodbold
2-3
FC Roskilde
215
Niclas Gomes
05.06.2021 15.00
26
Skovshoved IF
1-0
BK Avarta
327
Simon Duerlund Rasmussen
05.06.2021 15.00
26
Næstved BK
5-1
Brønshøj BK
524
Benjamin Seferovic
05.06.2021 15.00
26
AB
1-1
AB TÃ¥rnby
353
Henrik Hansen
05.06.2021 15.00
26
Roskilde KFUM
2-1
FA 2000
350
Nicki Nordlund Hansen
05.06.2021 15.00
26
Nykøbing FC
2-0
HIK
1.075
Jonathan Nilton
Stadiondata
Navn:
Kapacitet:
0 (heraf 0 siddepladser)
SL-rekord:
3.820
23.06.2013
Hvidovre IF
2-1
FC Roskilde
Bundrekord:
0
28.03.2021
Næstved BK
1-2
AB
Første kamp i Superligaen:
00.00.0000
Vanløse IF
Ann.
FA 2000
Seneste kamp i Superligaen:
05.06.2021
AB
1-1
AB TÃ¥rnby
Lynoverblik
Sæsoner:
6
Kampe:
991
Hjemmesejre:
382
Uafgjorte:
233
Udesejre:
376
Tilskuere i alt:
402.979
Gennemsnit:
407