Husk mig
Ikke oprettet?
Klik her
Kampe
Tabel
Topscorere
Selvmål
Hattrick
Straffespark
Kort, spillere
Kort, klubber
Karantæner
Dommere
Tilskuerstatistik
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Runde for runde
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
DM-oversigt
Evighedstabel, SL
Topscorerliste, alltime
Evighedstabel, DM
Medaljeoversigt
Medaljefordeling
Medaljefordeling, spillere
Danmarksturneringen 2023/24, 3. division, resultater
Se stillingen
Vælg sæson
2023/24
2022/23
2021/22
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1956/57
1955/56
1954/55
1953/54
1952/53
1951/52
1950/51
1949/50
1948/49
1947/48
1946/47
1945/46
Vis efter dato
|
Vis efter runde
1. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
04.08.2023 19.30
Holstebro BK
1-2
Vejgaard BK
0
Kristian Slæbo Petersen
Krøyer Park (Holstebro)
05.08.2023 12.00
VSK Aarhus
2-2
Young Boys FD
0
Iman Huseen Umar
Vejlby/Risskov Centret
05.08.2023 13.00
Vanløse IF
3-0
BK Avarta
0
Frederikke Lydia Søkjær
Vanløse Idrætspark
05.08.2023 13.00
IF Lyseng
2-2
Ishøj IF
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Lyseng Idrætspark
05.08.2023 14.00
Næsby BK
4-2
BK Frem
0
Faruk Iriskic
ALPI Arena Næsby
05.08.2023 14.00
SfB-Oure FA
0-0
Holbæk B&IF
0
Morten Helweg Andersen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
2. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
12.08.2023 13.00
Holbæk B&IF
0-3
VSK Aarhus
0
Patrick Stenzel Rasmussen
Holbæk Sportsby
12.08.2023 13.00
Ishøj IF
1-1
Næsby BK
0
Sigurd Kilden
Ishøj Idrætscenter
12.08.2023 13.00
Vejgaard BK
2-0
IF Lyseng
0
Mikkel Thomsen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
12.08.2023 14.00
BK Frem
1-2
Vanløse IF
836
Søren Knudsen
Valby Idrætspark
13.08.2023 13.00
BK Avarta
0-3
Holstebro BK
0
Oliver Simbold
Tømrermester Jim Jensens Park
13.08.2023 14.00
Young Boys FD
4-1
SfB-Oure FA
0
Philip Hovgaard Lassen
JYSK Park (kunstgræs)
3. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
18.08.2023 19.00
Holstebro BK
2-3
Young Boys FD
0
Martin Bødker Jensen
Krøyer Park (Holstebro)
18.08.2023 19.00
Vanløse IF
1-1
Holbæk B&IF
0
Iman Huseen Umar
Vanløse Idrætspark
19.08.2023 13.00
IF Lyseng
1-0
BK Frem
0
Faruk Iriskic
Lyseng Idrætspark
19.08.2023 13.00
Vejgaard BK
0-0
Ishøj IF
0
Philip Hovgaard Lassen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
19.08.2023 13.30
VSK Aarhus
1-2
SfB-Oure FA
0
Frederikke Lydia Søkjær
Vejlby/Risskov Centret
19.08.2023 14.00
Næsby BK
0-0
BK Avarta
0
Kristian Slæbo Petersen
ALPI Arena Næsby
4. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
25.08.2023 18.00
BK Avarta
1-0
Holbæk B&IF
0
Morten Helweg Andersen
Tømrermester Jim Jensens Park
26.08.2023 13.00
IF Lyseng
1-0
VSK Aarhus
0
Tinus Stengaard Pedersen
Lyseng Idrætspark
26.08.2023 13.00
Ishøj IF
3-2
Holstebro BK
0
Søren Knudsen
Ishøj Idrætscenter
26.08.2023 14.00
SfB-Oure FA
0-1
Næsby BK
0
Mikkel Thomsen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
26.08.2023 14.00
BK Frem
3-0
Vejgaard BK
686
Oliver Simbold
Valby Idrætspark
27.08.2023 14.00
Young Boys FD
0-1
Vanløse IF
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
JYSK Park (kunstgræs)
5. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
02.09.2023 13.00
Holbæk B&IF
1-1
Young Boys FD
0
Kristian Slæbo Petersen
Holbæk Sportsby
02.09.2023 13.00
Vanløse IF
2-0
Ishøj IF
0
Midjan Hadzidulbic
Vanløse Idrætspark
02.09.2023 13.30
VSK Aarhus
4-1
BK Frem
0
Philip Hovgaard Lassen
Vejlby/Risskov Centret
02.09.2023 14.00
SfB-Oure FA
4-0
BK Avarta
0
Faruk Iriskic
Fynske Bank Arena Høje Bøge
02.09.2023 15.00
Næsby BK
1-2
Vejgaard BK
0
Martin Bødker Jensen
ALPI Arena Næsby
03.09.2023 13.00
Holstebro BK
1-3
IF Lyseng
0
Sigurd Kilden
Krøyer Park (Holstebro)
6. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
08.09.2023 19.00
Young Boys FD
3-3
Næsby BK
0
Philip Hovgaard Lassen
JYSK Park (kunstgræs)
08.09.2023 20.00
BK Frem
0-0
Holstebro BK
0
Morten Helweg Andersen
Valby Idrætspark
09.09.2023 13.00
IF Lyseng
4-2
Vanløse IF
0
Søren Knudsen
Lyseng Idrætspark
09.09.2023 13.00
Ishøj IF
2-1
Holbæk B&IF
0
Mikkel Thomsen
Ishøj Idrætscenter
09.09.2023 13.00
Vejgaard BK
4-1
SfB-Oure FA
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
10.09.2023 13.00
BK Avarta
1-0
VSK Aarhus
0
Iman Huseen Umar
Tømrermester Jim Jensens Park
7. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
16.09.2023 13.00
Holbæk B&IF
3-0
Holstebro BK
0
Oliver Simbold
Holbæk Sportsby
16.09.2023 13.00
Vanløse IF
1-1
Vejgaard BK
0
Faruk Iriskic
Vanløse Idrætspark
16.09.2023 13.30
VSK Aarhus
2-1
Ishøj IF
0
Martin Bødker Jensen
Vejlby/Risskov Centret
16.09.2023 14.00
Young Boys FD
0-2
BK Avarta
0
Frederikke Lydia Søkjær
JYSK Park (kunstgræs)
16.09.2023 14.00
SfB-Oure FA
0-1
BK Frem
380
Kristian Slæbo Petersen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
16.09.2023 14.00
Næsby BK
2-2
IF Lyseng
204
Midjan Hadzidulbic
ALPI Arena Næsby
8. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
23.09.2023 13.00
IF Lyseng
3-3
Young Boys FD
0
Morten Helweg Andersen
Lyseng Idrætspark
23.09.2023 13.00
Ishøj IF
2-2
SfB-Oure FA
0
Søren Knudsen
Ishøj Idrætscenter
23.09.2023 13.00
Vejgaard BK
1-2
BK Avarta
0
Iman Huseen Umar
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
23.09.2023 13.30
VSK Aarhus
2-0
Næsby BK
0
Sigurd Kilden
Vejlby/Risskov Centret
23.09.2023 14.00
BK Frem
1-0
Holbæk B&IF
1.132
Midjan Hadzidulbic
Valby Idrætspark
23.09.2023 14.00
Holstebro BK
3-1
Vanløse IF
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Krøyer Park (Holstebro)
9. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
30.09.2023 13.00
Holbæk B&IF
2-0
Vejgaard BK
0
Frederikke Lydia Søkjær
Holbæk Sportsby
30.09.2023 13.00
Vanløse IF
1-1
VSK Aarhus
0
Oliver Simbold
Vanløse Idrætspark
30.09.2023 14.00
Næsby BK
1-2
Holstebro BK
0
Mikkel Thomsen
ALPI Arena Næsby
30.09.2023 14.00
SfB-Oure FA
3-1
IF Lyseng
0
Sigurd Kilden
Fynske Bank Arena Høje Bøge
01.10.2023 13.00
BK Avarta
0-1
BK Frem
0
Philip Hovgaard Lassen
Tømrermester Jim Jensens Park
01.10.2023 14.00
Young Boys FD
4-2
Ishøj IF
0
Tinus Stengaard Pedersen
JYSK Park (kunstgræs)
10. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
07.10.2023 13.00
Vejgaard BK
1-2
VSK Aarhus
0
Sigurd Kilden
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
07.10.2023 13.00
Ishøj IF
1-1
BK Avarta
0
Midjan Hadzidulbic
Ishøj Idrætscenter
07.10.2023 14.00
BK Frem
1-2
Young Boys FD
0
Morten Helweg Andersen
Valby Idrætspark
07.10.2023 14.00
Næsby BK
1-1
Vanløse IF
0
Kristian Slæbo Petersen
ALPI Arena Næsby
08.10.2023 13.00
Holstebro BK
2-2
SfB-Oure FA
0
Faruk Iriskic
Krøyer Park (Holstebro)
08.10.2023 15.00
IF Lyseng
0-0
Holbæk B&IF
0
Martin Bødker Jensen
Lyseng Idrætspark
11. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
13.10.2023 19.00
Young Boys FD
1-3
Vejgaard BK
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
JYSK Park (kunstgræs)
14.10.2023 13.00
Holbæk B&IF
2-3
Næsby BK
0
Midjan Hadzidulbic
Holbæk Sportsby
14.10.2023 13.30
VSK Aarhus
0-1
Holstebro BK
0
Philip Hovgaard Lassen
Vejlby/Risskov Centret
14.10.2023 14.00
SfB-Oure FA
2-0
Vanløse IF
290
Iman Huseen Umar
Fynske Bank Arena Høje Bøge
14.10.2023 14.00
BK Frem
1-0
Ishøj IF
875
Oliver Simbold
Valby Idrætspark
15.10.2023 13.00
BK Avarta
2-0
IF Lyseng
580
Søren Knudsen
Tømrermester Jim Jensens Park
12. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
21.10.2023 13.00
IF Lyseng
4-1
SfB-Oure FA
0
Tinus Stengaard Pedersen
Lyseng Idrætspark
21.10.2023 13.00
Vanløse IF
0-1
BK Frem
0
Frederikke Lydia Søkjær
Vanløse Idrætspark
21.10.2023 13.00
Vejgaard BK
2-2
Holbæk B&IF
0
Mikkel Thomsen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
21.10.2023 14.00
Næsby BK
2-4
VSK Aarhus
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
ALPI Arena Næsby
21.10.2023 14.00
Holstebro BK
1-1
BK Avarta
0
Sigurd Kilden
Krøyer Park (Holstebro)
22.10.2023 13.00
Ishøj IF
4-1
Young Boys FD
0
Faruk Iriskic
Ishøj Idrætscenter
13. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
27.10.2023 19.00
Holbæk B&IF
1-4
Ishøj IF
0
Morten Helweg Andersen
Holbæk Sportsby
27.10.2023 19.00
Young Boys FD
0-2
Holstebro BK
0
Kristian Slæbo Petersen
JYSK Park (kunstgræs)
28.10.2023 13.30
VSK Aarhus
1-0
IF Lyseng
0
Oliver Simbold
Vejlby/Risskov Centret
28.10.2023 14.00
BK Frem
0-0
Næsby BK
0
Midjan Hadzidulbic
Valby Idrætspark
28.10.2023 14.00
SfB-Oure FA
0-5
Vejgaard BK
0
Søren Knudsen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
29.10.2023 13.00
BK Avarta
1-1
Vanløse IF
0
Martin Bødker Jensen
Tømrermester Jim Jensens Park
14. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
03.11.2023 19.00
Holbæk B&IF
1-0
BK Avarta
0
Oliver Simbold
Holbæk Sportsby
04.11.2023 13.00
IF Lyseng
1-1
Næsby BK
0
Morten Helweg Andersen
Lyseng Idrætspark
04.11.2023 13.00
Vejgaard BK
1-2
Young Boys FD
0
Tinus Stengaard Pedersen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
04.11.2023 13.00
Vanløse IF
0-3
SfB-Oure FA
0
Sigurd Kilden
Vanløse Idrætspark
04.11.2023 14.00
Holstebro BK
1-3
BK Frem
0
Philip Hovgaard Lassen
Krøyer Park (Holstebro)
05.11.2023 14.00
Ishøj IF
1-1
VSK Aarhus
0
Iman Huseen Umar
Ishøj Idrætscenter
15. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
11.11.2023 13.30
VSK Aarhus
4-0
Vanløse IF
0
Midjan Hadzidulbic
Vejlby/Risskov Centret
11.11.2023 14.00
BK Frem
3-2
IF Lyseng
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Valby Idrætspark
11.11.2023 14.00
Young Boys FD
0-0
Holbæk B&IF
0
Frederikke Lydia Søkjær
JYSK Park (kunstgræs)
11.11.2023 14.00
SfB-Oure FA
2-1
Holstebro BK
0
Mikkel Thomsen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
11.11.2023 14.00
Næsby BK
0-3
Ishøj IF
0
Martin Bødker Jensen
ALPI Arena Næsby
12.11.2023 13.00
BK Avarta
1-0
Vejgaard BK
0
Faruk Iriskic
Tømrermester Jim Jensens Park
16. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
18.11.2023 13.00
BK Avarta
1-0
Young Boys FD
0
Martin Bødker Jensen
Tømrermester Jim Jensens Park
18.11.2023 13.00
Holbæk B&IF
2-1
SfB-Oure FA
0
Midjan Hadzidulbic
Holbæk Sportsby
18.11.2023 13.00
Ishøj IF
4-2
IF Lyseng
0
Kristian Slæbo Petersen
Ishøj Idrætscenter
18.11.2023 13.00
Vejgaard BK
0-3
BK Frem
0
Sigurd Kilden
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
18.11.2023 13.00
Vanløse IF
0-1
Næsby BK
0
Iman Huseen Umar
Vanløse Idrætspark
18.11.2023 13.00
Holstebro BK
1-2
VSK Aarhus
0
Jonas Bæk
Krøyer Park (Holstebro)
17. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
09.03.2024 13.00
Ishøj IF
4-1
Vanløse IF
0
Søren Knudsen
Ishøj Idrætscenter
09.03.2024 13.00
IF Lyseng
3-2
Holstebro BK
0
Mikkel Thomsen
Lyseng Idrætspark
09.03.2024 13.30
VSK Aarhus
2-1
Vejgaard BK
0
Sigurd Kilden
Vejlby/Risskov Centret
09.03.2024 14.00
SfB-Oure FA
2-0
Young Boys FD
0
Faruk Iriskic
Fynske Bank Arena Høje Bøge
09.03.2024 14.00
BK Frem
1-0
BK Avarta
0
Iman Huseen Umar
Valby Idrætspark
10.03.2024 14.00
Næsby BK
0-3
Holbæk B&IF
0
Kristian Slæbo Petersen
ALPI Arena Næsby
18. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
15.03.2024 19.00
Holbæk B&IF
0-2
BK Frem
0
Midjan Hadzidulbic
Holbæk Sportsby
15.03.2024 19.00
Young Boys FD
3-2
VSK Aarhus
0
Martin Bødker Jensen
JYSK Park (kunstgræs)
16.03.2024 13.00
Vanløse IF
1-1
IF Lyseng
0
Frederikke Lydia Søkjær
Vanløse Idrætspark
16.03.2024 13.00
Vejgaard BK
0-4
Næsby BK
0
Tinus Stengaard Pedersen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
16.03.2024 14.00
Holstebro BK
0-2
Ishøj IF
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Krøyer Park (Holstebro)
17.03.2024 13.00
BK Avarta
2-0
SfB-Oure FA
0
Oliver Simbold
Tømrermester Jim Jensens Park
19. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
23.03.2024 13.00
Ishøj IF
0-2
Vejgaard BK
0
Kristian Slæbo Petersen
Ishøj Idrætscenter
23.03.2024 13.00
IF Lyseng
0-2
BK Avarta
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Lyseng Idrætspark
23.03.2024 13.00
Vanløse IF
1-1
Holstebro BK
0
Iman Huseen Umar
Vanløse Idrætspark
23.03.2024 13.30
VSK Aarhus
0-1
Holbæk B&IF
0
Oliver Simbold
Vejlby/Risskov Centret
23.03.2024 14.00
Næsby BK
2-0
Young Boys FD
0
Søren Knudsen
ALPI Arena Næsby
23.03.2024 14.00
BK Frem
5-2
SfB-Oure FA
0
Philip Hovgaard Lassen
Valby Idrætspark
20. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
28.03.2024 13.00
BK Avarta
0-1
Ishøj IF
0
Sigurd Kilden
Tømrermester Jim Jensens Park
28.03.2024 13.00
Holbæk B&IF
1-0
IF Lyseng
0
Faruk Iriskic
Holbæk Sportsby
28.03.2024 13.00
Holstebro BK
1-0
Næsby BK
0
Midjan Hadzidulbic
Krøyer Park (Holstebro)
28.03.2024 13.00
Vejgaard BK
0-0
Vanløse IF
0
Mikkel Thomsen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
28.03.2024 14.00
SfB-Oure FA
0-0
VSK Aarhus
0
Martin Bødker Jensen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
28.03.2024 14.00
Young Boys FD
1-1
BK Frem
0
Frederikke Lydia Søkjær
JYSK Park (kunstgræs)
21. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
01.04.2024 13.00
Ishøj IF
2-2
BK Frem
0
Oliver Simbold
Ishøj Idrætscenter
01.04.2024 13.00
IF Lyseng
1-1
Vejgaard BK
0
Tinus Stengaard Pedersen
Lyseng Idrætspark
01.04.2024 13.00
Vanløse IF
0-1
Young Boys FD
0
Midjan Hadzidulbic
Vanløse Idrætspark
01.04.2024 13.30
VSK Aarhus
6-2
BK Avarta
0
Kristian Slæbo Petersen
Vejlby/Risskov Centret
01.04.2024 14.00
Næsby BK
1-1
SfB-Oure FA
0
Mikkel Thomsen
ALPI Arena Næsby
01.04.2024 14.00
Holstebro BK
0-1
Holbæk B&IF
0
Martin Bødker Jensen
Krøyer Park (Holstebro)
22. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
06.04.2024 14.00
BK Avarta
2-4
Næsby BK
0
Søren Knudsen
Tømrermester Jim Jensens Park
06.04.2024 14.00
BK Frem
2-0
VSK Aarhus
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Valby Idrætspark
06.04.2024 14.00
Holbæk B&IF
1-2
Vanløse IF
0
Iman Huseen Umar
Holbæk Sportsby
06.04.2024 14.00
Vejgaard BK
0-5
Holstebro BK
0
Sigurd Kilden
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
06.04.2024 14.00
Young Boys FD
2-3
IF Lyseng
0
Philip Hovgaard Lassen
JYSK Park (kunstgræs)
06.04.2024 14.00
SfB-Oure FA
2-1
Ishøj IF
0
Faruk Iriskic
Fynske Bank Arena Høje Bøge
23. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
13.04.2024 13.00
Vanløse IF
3-1
SfB-Oure FA
0
Oliver Simbold
Vanløse Idrætspark
13.04.2024 14.00
Næsby BK
1-4
BK Frem
0
Kristian Slæbo Petersen
ALPI Arena Næsby
13.04.2024 14.00
Vejgaard BK
1-0
Young Boys FD
0
Mikkel Thomsen
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
14.04.2024 13.00
Holbæk B&IF
1-1
VSK Aarhus
0
Midjan Hadzidulbic
Holbæk Sportsby
14.04.2024 13.00
Holstebro BK
2-3
IF Lyseng
0
Tinus Stengaard Pedersen
Krøyer Park (Holstebro)
14.04.2024 13.00
BK Avarta
1-2
Ishøj IF
0
Frederikke Lydia Søkjær
Tømrermester Jim Jensens Park
24. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
20.04.2024 13.30
VSK Aarhus
0-3
Næsby BK
0
Sigurd Kilden
Vejlby/Risskov Centret
20.04.2024 14.00
BK Frem
1-0
BK Avarta
0
Iman Huseen Umar
Valby Idrætspark
20.04.2024 14.00
Young Boys FD
0-1
Holstebro BK
0
Kristian Slæbo Petersen
JYSK Park (kunstgræs)
20.04.2024 14.00
SfB-Oure FA
0-0
Vejgaard BK
0
Martin Bødker Jensen
Fynske Bank Arena Høje Bøge
21.04.2024 13.00
Ishøj IF
2-0
Holbæk B&IF
0
Søren Knudsen
Ishøj Idrætscenter
21.04.2024 13.00
IF Lyseng
1-0
Vanløse IF
0
Daniel KĂĽhn Christiansen
Lyseng Idrætspark
25. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
27.04.2024 13.00
Vejgaard BK
v
IF Lyseng
0
Ikke valgt dommer
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
27.04.2024 13.00
Ishøj IF
v
BK Frem
0
Ikke valgt dommer
Ishøj Idrætscenter
27.04.2024 13.00
Holbæk B&IF
v
Næsby BK
0
Ikke valgt dommer
Holbæk Sportsby
27.04.2024 14.00
Holstebro BK
v
Vanløse IF
0
Ikke valgt dommer
Krøyer Park (Holstebro)
27.04.2024 14.00
SfB-Oure FA
v
Young Boys FD
0
Ikke valgt dommer
Fynske Bank Arena Høje Bøge
28.04.2024 13.00
BK Avarta
v
VSK Aarhus
0
Ikke valgt dommer
Tømrermester Jim Jensens Park
26. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
03.05.2024 19.00
Holbæk B&IF
v
BK Avarta
0
Ikke valgt dommer
Holbæk Sportsby
04.05.2024 13.00
IF Lyseng
v
SfB-Oure FA
0
Ikke valgt dommer
Lyseng Idrætspark
04.05.2024 13.00
Vanløse IF
v
Young Boys FD
0
Ikke valgt dommer
Vanløse Idrætspark
04.05.2024 13.30
VSK Aarhus
v
BK Frem
0
Ikke valgt dommer
Vejlby/Risskov Centret
04.05.2024 14.00
Næsby BK
v
Ishøj IF
0
Ikke valgt dommer
ALPI Arena Næsby
05.05.2024 13.00
Holstebro BK
v
Vejgaard BK
0
Ikke valgt dommer
Krøyer Park (Holstebro)
27. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
10.05.2024 19.00
BK Frem
v
Holbæk B&IF
0
Ikke valgt dommer
Valby Idrætspark
11.05.2024 13.00
Vejgaard BK
v
Vanløse IF
0
Ikke valgt dommer
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
11.05.2024 13.00
Ishøj IF
v
VSK Aarhus
0
Ikke valgt dommer
Ishøj Idrætscenter
11.05.2024 14.00
SfB-Oure FA
v
Holstebro BK
0
Ikke valgt dommer
Fynske Bank Arena Høje Bøge
11.05.2024 14.00
Young Boys FD
v
IF Lyseng
0
Ikke valgt dommer
JYSK Park (kunstgræs)
12.05.2024 13.00
BK Avarta
v
Næsby BK
0
Ikke valgt dommer
Tømrermester Jim Jensens Park
28. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
18.05.2024 13.00
IF Lyseng
v
Vejgaard BK
0
Ikke valgt dommer
Lyseng Idrætspark
18.05.2024 13.00
Vanløse IF
v
Holstebro BK
0
Ikke valgt dommer
Vanløse Idrætspark
18.05.2024 13.30
VSK Aarhus
v
BK Avarta
0
Ikke valgt dommer
Vejlby/Risskov Centret
18.05.2024 14.00
Young Boys FD
v
SfB-Oure FA
0
Ikke valgt dommer
JYSK Park (kunstgræs)
18.05.2024 14.00
Næsby BK
v
Holbæk B&IF
0
Ikke valgt dommer
ALPI Arena Næsby
18.05.2024 14.00
BK Frem
v
Ishøj IF
0
Ikke valgt dommer
Valby Idrætspark
29. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
24.05.2024 19.00
Holbæk B&IF
v
BK Frem
0
Ikke valgt dommer
Holbæk Sportsby
24.05.2024 19.00
Holstebro BK
v
Young Boys FD
0
Ikke valgt dommer
Krøyer Park (Holstebro)
25.05.2024 13.00
Vejgaard BK
v
SfB-Oure FA
0
Ikke valgt dommer
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
25.05.2024 13.00
Vanløse IF
v
IF Lyseng
0
Ikke valgt dommer
Vanløse Idrætspark
25.05.2024 13.30
VSK Aarhus
v
Ishøj IF
0
Martin Bødker Jensen
Vejlby/Risskov Centret
25.05.2024 14.00
Næsby BK
v
BK Avarta
0
Ikke valgt dommer
ALPI Arena Næsby
30. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
01.06.2024 13.00
IF Lyseng
v
Holstebro BK
0
Ikke valgt dommer
Lyseng Idrætspark
01.06.2024 13.00
Ishøj IF
v
Næsby BK
0
Ikke valgt dommer
Ishøj Idrætscenter
01.06.2024 14.00
Young Boys FD
v
Vejgaard BK
0
Ikke valgt dommer
JYSK Park (kunstgræs)
01.06.2024 14.00
SfB-Oure FA
v
Vanløse IF
0
Ikke valgt dommer
Fynske Bank Arena Høje Bøge
01.06.2024 14.00
BK Frem
v
VSK Aarhus
0
Ikke valgt dommer
Valby Idrætspark
02.06.2024 13.00
BK Avarta
v
Holbæk B&IF
0
Ikke valgt dommer
Tømrermester Jim Jensens Park
31. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
08.06.2024 13.00
IF Lyseng
v
Young Boys FD
0
Ikke valgt dommer
Lyseng Idrætspark
08.06.2024 13.00
Vanløse IF
v
Vejgaard BK
0
Ikke valgt dommer
Vanløse Idrætspark
08.06.2024 13.00
Holbæk B&IF
v
Ishøj IF
0
Ikke valgt dommer
Holbæk Sportsby
09.06.2024 13.00
BK Avarta
v
BK Frem
0
Ikke valgt dommer
Tømrermester Jim Jensens Park
09.06.2024 13.00
Holstebro BK
v
SfB-Oure FA
0
Ikke valgt dommer
Krøyer Park (Holstebro)
09.06.2024 13.00
Næsby BK
v
VSK Aarhus
0
Ikke valgt dommer
ALPI Arena Næsby
32. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
15.06.2024 14.00
SfB-Oure FA
v
IF Lyseng
0
Ikke valgt dommer
Fynske Bank Arena Høje Bøge
15.06.2024 14.00
BK Frem
v
Næsby BK
0
Ikke valgt dommer
Valby Idrætspark
15.06.2024 14.00
Young Boys FD
v
Vanløse IF
0
Ikke valgt dommer
JYSK Park (kunstgræs)
15.06.2024 14.00
VSK Aarhus
v
Holbæk B&IF
0
Ikke valgt dommer
Vejlby/Risskov Centret
15.06.2024 14.00
Ishøj IF
v
BK Avarta
0
Ikke valgt dommer
Ishøj Idrætscenter
15.06.2024 14.00
Vejgaard BK
v
Holstebro BK
0
Ikke valgt dommer
Spar Nord Arena (Vejgaard B)