Husk mig
Ikke oprettet?
Klik her
Kampe
Tabel
Topscorere
Selvmål
Hattrick
Straffespark
Kort, spillere
Kort, klubber
Karantæner
Dommere
Tilskuerstatistik
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Runde for runde
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
Kampe
Tabel
Mest sete kampe
Mindst sete kampe
DM-oversigt
Evighedstabel, SL
Topscorerliste, alltime
Evighedstabel, DM
Medaljeoversigt
Medaljefordeling
Medaljefordeling, spillere
Danmarksturneringen 2023/24, 2. division, resultater
Se stillingen
Vælg sæson
2023/24
2022/23
2021/22
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
2000/01
1999/00
1998/99
1997/98
Vis efter dato
|
Vis efter runde
1. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
04.08.2023 18.45
Middelfart Fodbold
1-1
Aarhus Fremad
0
Emil Martinussen
Middelfart Stadion
04.08.2023 19.00
BK Fremad Amager
2-1
HIK
1.187
Patrick Stenzel Rasmussen
Sundby Idrætspark
04.08.2023 19.00
Skive IK
1-4
Esbjerg fB
638
Benjamin Seferovic
Hancock Arena (Skive)
05.08.2023 14.00
Brabrand IF
1-2
Thisted FC
389
Frederik Svendsen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
05.08.2023 14.00
FC Roskilde
1-0
FA 2000
0
Mostafa Seyfi
Roskilde Idrætspark
05.08.2023 15.00
Nykøbing FC
0-0
AB
750
Svend Funder-Kristensen
Lollands Bank Park
2. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
11.08.2023 19.00
FA 2000
1-2
Nykøbing FC
0
Casper Thorsøe Jr.
Frederiksberg IP, kunst
12.08.2023 13.00
HIK
0-1
Skive IK
0
Philip Warburg
Gentofte Sportspark Vest
12.08.2023 14.00
Aarhus Fremad
3-1
FC Roskilde
0
Niclas Gomes
Riisvangen Stadion
12.08.2023 14.00
Thisted FC
1-3
Middelfart Fodbold
0
Rasmus Nielsen
Sparekassen Thy Arena
12.08.2023 15.00
AB
1-1
Brabrand IF
368
Benjamin Seferovic
Gladsaxe Stadion
13.08.2023 14.00
Esbjerg fB
4-1
BK Fremad Amager
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Blue Water Arena
3. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
18.08.2023 18.45
Middelfart Fodbold
1-2
Esbjerg fB
0
Benjamin Seferovic
Middelfart Stadion
18.08.2023 19.00
Skive IK
1-2
Aarhus Fremad
0
Allan Staal
Hancock Arena (Skive)
18.08.2023 19.00
AB
5-4
HIK
0
Nicki Nordlund Hansen
Gladsaxe Stadion
18.08.2023 19.00
Nykøbing FC
1-2
FC Roskilde
0
Patrick Stenzel Rasmussen
Lollands Bank Park
19.08.2023 14.00
Brabrand IF
0-1
FA 2000
217
Stefan Fyhn
Brabrand IF's Idrætsanlæg
20.08.2023 14.00
BK Fremad Amager
2-1
Thisted FC
803
Svend Funder-Kristensen
Sundby Idrætspark
4. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
25.08.2023 18.00
Aarhus Fremad
1-1
Brabrand IF
0
Philip Warburg
Riisvangen Stadion
25.08.2023 19.00
FA 2000
2-2
AB
0
Frederik Svendsen
Frederiksberg IP, kunst
25.08.2023 19.00
HIK
2-3
Nykøbing FC
0
Emil Martinussen
Gentofte Sportspark Vest
26.08.2023 14.00
FC Roskilde
1-1
Skive IK
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Roskilde Idrætspark
26.08.2023 14.00
Middelfart Fodbold
1-0
BK Fremad Amager
0
Stefan Fyhn
Middelfart Stadion
27.08.2023 14.00
Esbjerg fB
5-1
Thisted FC
0
Nicki Nordlund Hansen
Blue Water Arena
5. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
01.09.2023 19.00
BK Fremad Amager
0-1
FC Roskilde
0
Benjamin Helm Svedborg
Sundby Idrætspark
02.09.2023 14.00
Skive IK
2-2
FA 2000
0
Stefan Fyhn
Hancock Arena (Skive)
02.09.2023 14.00
Brabrand IF
1-2
HIK
0
Michael Rasmussen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
02.09.2023 15.00
AB
0-3
Esbjerg fB
0
Allan Staal
Gladsaxe Stadion
02.09.2023 15.00
Nykøbing FC
0-0
Middelfart Fodbold
0
Philip Warburg
Lollands Bank Park
02.09.2023 15.00
Thisted FC
1-3
Aarhus Fremad
0
Benjamin Seferovic
Sparekassen Thy Arena
6. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
08.09.2023 19.00
FA 2000
2-0
HIK
0
Jesper Nielsen
Frederiksberg IP, kunst
08.09.2023 19.00
FC Roskilde
2-0
AB
0
Emil Martinussen
Roskilde Idrætspark
08.09.2023 19.00
Thisted FC
0-0
Skive IK
0
Frederik Svendsen
Sparekassen Thy Arena
09.09.2023 14.00
Middelfart Fodbold
1-0
Brabrand IF
0
Niclas Gomes
Middelfart Stadion
10.09.2023 14.00
Esbjerg fB
3-4
Nykøbing FC
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Blue Water Arena
10.09.2023 14.00
Aarhus Fremad
3-1
BK Fremad Amager
0
Svend Funder-Kristensen
Riisvangen Stadion
7. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
15.09.2023 19.00
Skive IK
0-2
Middelfart Fodbold
0
Rasmus Nielsen
Hancock Arena (Skive)
16.09.2023 13.00
HIK
2-3
Thisted FC
0
Svend Funder-Kristensen
Gentofte Sportspark Vest
16.09.2023 13.45
FA 2000
1-2
Esbjerg fB
882
Frida Mia Klarlund
Frederiksberg IP, kunst
16.09.2023 14.00
Brabrand IF
0-1
FC Roskilde
227
Allan Staal
Brabrand IF's Idrætsanlæg
16.09.2023 15.00
Nykøbing FC
0-1
Aarhus Fremad
0
Nicki Nordlund Hansen
Lollands Bank Park
16.09.2023 18.00
AB
2-0
BK Fremad Amager
523
Niclas Gomes
Gladsaxe Stadion
8. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
22.09.2023 19.00
FC Roskilde
1-1
HIK
0
Mostafa Seyfi
Roskilde Idrætspark
23.09.2023 14.00
Aarhus Fremad
3-0
FA 2000
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Riisvangen Stadion
23.09.2023 14.00
Middelfart Fodbold
1-0
AB
0
Jonas Bæk
Middelfart Stadion
23.09.2023 15.00
Thisted FC
2-2
Nykøbing FC
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Sparekassen Thy Arena
24.09.2023 14.00
Esbjerg fB
3-0
Brabrand IF
0
Frederik Svendsen
Blue Water Arena
24.09.2023 15.00
BK Fremad Amager
4-1
Skive IK
0
Philip Warburg
Sundby Idrætspark
9. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
29.09.2023 19.00
FA 2000
1-1
Middelfart Fodbold
0
Nicki Nordlund Hansen
Frederiksberg IP, kunst
30.09.2023 13.00
HIK
3-3
Aarhus Fremad
0
Casper Thorsøe Jr.
Gentofte Sportspark Vest
30.09.2023 14.00
FC Roskilde
3-3
Esbjerg fB
0
Niclas Gomes
Roskilde Idrætspark
30.09.2023 14.00
Brabrand IF
1-0
Skive IK
297
Benjamin Seferovic
Brabrand IF's Idrætsanlæg
30.09.2023 15.00
AB
2-1
Thisted FC
298
Philip Warburg
Gladsaxe Stadion
01.10.2023 15.00
Nykøbing FC
2-1
BK Fremad Amager
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Lollands Bank Park
10. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
07.10.2023 14.00
Skive IK
0-2
Nykøbing FC
0
Frederik Svendsen
Hancock Arena (Skive)
07.10.2023 14.00
Middelfart Fodbold
0-1
FC Roskilde
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Middelfart Stadion
07.10.2023 14.00
Aarhus Fremad
1-1
AB
0
Rasmus Nielsen
Riisvangen Stadion
07.10.2023 15.00
Thisted FC
1-0
FA 2000
0
Patrick Remon Gammelholm
Sparekassen Thy Arena
08.10.2023 13.00
BK Fremad Amager
2-1
Brabrand IF
0
Svend Funder-Kristensen
Sundby Idrætspark
08.10.2023 14.00
Esbjerg fB
7-0
HIK
2.590
Allan Staal
Blue Water Arena
11. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
13.10.2023 19.00
FA 2000
0-3
BK Fremad Amager
0
Jesper Nielsen
Frederiksberg IP, kunst
14.10.2023 13.00
HIK
1-2
Middelfart Fodbold
0
Svend Funder-Kristensen
Gentofte Sportspark Vest
14.10.2023 14.00
Aarhus Fremad
2-4
Esbjerg fB
2.611
Benjamin Seferovic
Riisvangen Stadion
14.10.2023 14.00
FC Roskilde
2-3
Thisted FC
535
Kasper Madsen
Roskilde Idrætspark
14.10.2023 15.00
AB
0-0
Skive IK
354
Mostafa Seyfi
Gladsaxe Stadion
14.10.2023 15.00
Nykøbing FC
0-0
Brabrand IF
0
Nicki Nordlund Hansen
Lollands Bank Park
12. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
21.10.2023 14.00
Skive IK
1-2
FC Roskilde
0
Michael Rasmussen
Hancock Arena (Skive)
21.10.2023 14.00
Brabrand IF
2-2
AB
0
Jonas Bøgelund
Brabrand IF's Idrætsanlæg
21.10.2023 14.00
Esbjerg fB
3-1
FA 2000
0
Casper Thorsøe Jr.
Blue Water Arena
21.10.2023 14.00
Middelfart Fodbold
2-2
Nykøbing FC
0
Philip Warburg
Middelfart Stadion
21.10.2023 15.00
Thisted FC
0-1
HIK
0
Frederik Svendsen
Sparekassen Thy Arena
22.10.2023 13.00
BK Fremad Amager
1-1
Aarhus Fremad
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Sundby Idrætspark
13. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
27.10.2023 19.00
HIK
3-1
BK Fremad Amager
0
Nicki Nordlund Hansen
Gentofte Sportspark Vest
28.10.2023 13.45
FA 2000
1-0
Skive IK
0
Svend Funder-Kristensen
Frederiksberg IP, kunst
28.10.2023 14.00
Aarhus Fremad
1-2
Middelfart Fodbold
0
Rasmus Nielsen
Riisvangen Stadion
28.10.2023 14.00
FC Roskilde
4-4
Brabrand IF
0
Philip Warburg
Roskilde Idrætspark
28.10.2023 15.00
Nykøbing FC
0-3
Esbjerg fB
0
Frida Mia Klarlund
Lollands Bank Park
28.10.2023 15.00
Thisted FC
0-1
AB
0
Allan Staal
Sparekassen Thy Arena
14. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
03.11.2023 19.00
Skive IK
2-0
Thisted FC
0
Benjamin Seferovic
Hancock Arena (Skive)
04.11.2023 14.00
Brabrand IF
2-1
Nykøbing FC
0
Frederik Svendsen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
04.11.2023 14.00
Aarhus Fremad
3-2
HIK
0
Jacob Stausgaard Kobberrød
Riisvangen Stadion
04.11.2023 14.00
Middelfart Fodbold
2-1
FA 2000
0
Nicki Nordlund Hansen
Middelfart Stadion
04.11.2023 19.00
AB
1-1
FC Roskilde
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Gladsaxe Stadion
05.11.2023 13.00
BK Fremad Amager
0-1
Esbjerg fB
0
Niclas Gomes
Sundby Idrætspark
15. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
10.11.2023 19.00
HIK
3-0
AB
0
Jonas Bøgelund
Gentofte Sportspark Vest
10.11.2023 19.00
FC Roskilde
2-0
BK Fremad Amager
0
Frida Mia Klarlund
Roskilde Idrætspark
11.11.2023 13.00
Skive IK
1-1
Brabrand IF
0
Sandi Putros
Hancock Arena (Skive)
11.11.2023 13.45
FA 2000
1-4
Aarhus Fremad
0
Philip Warburg
Frederiksberg IP, kunst
11.11.2023 15.00
Nykøbing FC
1-1
Thisted FC
0
Mostafa Seyfi
Lollands Bank Park
12.11.2023 14.00
Esbjerg fB
1-0
Middelfart Fodbold
3.746
Benjamin Seferovic
Blue Water Arena
16. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
17.11.2023 18.00
BK Fremad Amager
1-4
Nykøbing FC
0
Casper Thorsøe Jr.
Sundby Idrætspark
18.11.2023 13.00
HIK
1-4
Esbjerg fB
0
Svend Funder-Kristensen
Gentofte Sportspark Vest
18.11.2023 13.00
AB
3-2
FA 2000
0
Frederik Svendsen
Gladsaxe Stadion
18.11.2023 14.00
Brabrand IF
0-0
Aarhus Fremad
717
Jacob Tornbjerg Rasmussen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
18.11.2023 14.00
Middelfart Fodbold
0-1
Skive IK
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Middelfart Stadion
18.11.2023 15.00
Thisted FC
1-3
FC Roskilde
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Sparekassen Thy Arena
17. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
09.03.2024 13.45
FA 2000
2-0
Brabrand IF
0
Benjamin Seferovic
Frederiksberg IP, kunst
09.03.2024 14.00
FC Roskilde
3-1
Middelfart Fodbold
0
Kasper Madsen
Roskilde Idrætspark
09.03.2024 14.00
Aarhus Fremad
1-0
Thisted FC
0
Stefan Fyhn
Riisvangen Stadion
09.03.2024 15.00
Skive IK
1-1
BK Fremad Amager
0
Michael Tykgaard
Hancock Arena (Skive)
09.03.2024 15.00
Nykøbing FC
1-0
HIK
0
Philip Warburg
Lollands Bank Park
10.03.2024 14.00
Esbjerg fB
2-1
AB
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Blue Water Arena
18. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
15.03.2024 19.00
BK Fremad Amager
0-0
FA 2000
0
Niclas Gomes
Sundby Idrætspark
15.03.2024 19.00
HIK
2-3
FC Roskilde
0
Benjamin Helm Svedborg
Gentofte Sportspark Vest
16.03.2024 14.00
Brabrand IF
1-1
Middelfart Fodbold
0
Stefan Fyhn
Brabrand IF's Idrætsanlæg
16.03.2024 15.00
Nykøbing FC
2-3
Skive IK
0
Philip Warburg
Lollands Bank Park
17.03.2024 14.00
Thisted FC
2-5
Esbjerg fB
0
Benjamin Seferovic
Sparekassen Thy Arena
17.03.2024 15.00
AB
1-1
Aarhus Fremad
0
Allan Staal
Gladsaxe Stadion
19. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
23.03.2024 13.45
FA 2000
1-1
Thisted FC
0
Svend Funder-Kristensen
Frederiksberg IP, kunst
23.03.2024 14.00
FC Roskilde
3-0
Nykøbing FC
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Roskilde Idrætspark
23.03.2024 14.00
Skive IK
1-1
AB
0
Stefan Fyhn
Hancock Arena (Skive)
23.03.2024 14.00
Middelfart Fodbold
4-0
HIK
0
Michael Rasmussen
Middelfart Stadion
23.03.2024 14.00
Brabrand IF
1-1
BK Fremad Amager
0
Kasper Madsen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
24.03.2024 14.00
Esbjerg fB
2-2
Aarhus Fremad
0
Michael Tykgaard
Blue Water Arena
20. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
28.03.2024 13.00
BK Fremad Amager
1-3
Middelfart Fodbold
0
Sebastian Friis Aagerup
Sundby Idrætspark
28.03.2024 13.00
HIK
4-2
FA 2000
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Gentofte Sportspark Vest
28.03.2024 14.00
Aarhus Fremad
0-1
Skive IK
0
Allan Staal
Riisvangen Stadion
28.03.2024 14.00
Esbjerg fB
4-2
FC Roskilde
0
Niclas Gomes
Blue Water Arena
28.03.2024 15.00
Thisted FC
0-1
Brabrand IF
0
Patrick Remon Gammelholm
Sparekassen Thy Arena
28.03.2024 15.00
AB
2-3
Nykøbing FC
0
Philip Warburg
Gladsaxe Stadion
21. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
01.04.2024 13.00
Skive IK
2-2
HIK
0
Benjamin Seferovic
Hancock Arena (Skive)
01.04.2024 14.00
FC Roskilde
0-1
Aarhus Fremad
0
Kasper Madsen
Roskilde Idrætspark
01.04.2024 14.00
Brabrand IF
1-2
Esbjerg fB
0
Michael Rasmussen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
01.04.2024 14.00
Middelfart Fodbold
3-0
Thisted FC
0
Jonas Bøgelund
Middelfart Stadion
01.04.2024 15.00
Nykøbing FC
1-0
FA 2000
0
Frida Mia Klarlund
Lollands Bank Park
01.04.2024 19.00
BK Fremad Amager
1-0
AB
0
Niclas Gomes
Sundby Idrætspark
22. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
06.04.2024 14.00
AB
1-3
Middelfart Fodbold
0
Mathias Lykke
Gladsaxe Stadion
06.04.2024 14.00
Esbjerg fB
2-0
Skive IK
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Blue Water Arena
06.04.2024 14.00
FA 2000
0-1
FC Roskilde
0
Jesper Nielsen
Frederiksberg IP, kunst
06.04.2024 14.00
Aarhus Fremad
5-0
Nykøbing FC
0
Niclas Gomes
Riisvangen Stadion
06.04.2024 14.00
HIK
4-3
Brabrand IF
0
Philip Warburg
Gentofte Sportspark Vest
06.04.2024 14.00
Thisted FC
3-3
BK Fremad Amager
0
Benjamin Seferovic
Sparekassen Thy Arena
23. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
12.04.2024 19.00
Nykøbing FC
0-5
FC Roskilde
0
Nanna Løf Mørch Andersen
Lollands Bank Park
13.04.2024 13.45
FA 2000
3-2
Skive IK
0
Anders Skjødt Voergaard
Frederiksberg IP, kunst
13.04.2024 14.00
Middelfart Fodbold
0-2
Aarhus Fremad
0
Michael Rasmussen
Middelfart Stadion
13.04.2024 14.00
Brabrand IF
0-1
HIK
0
Frederik Svendsen
Brabrand IF's Idrætsanlæg
14.04.2024 14.00
Thisted FC
1-2
BK Fremad Amager
0
Allan Staal
Sparekassen Thy Arena
14.04.2024 14.00
AB
2-1
Esbjerg fB
0
Kasper Madsen
Gladsaxe Stadion
24. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
18.04.2024 19.00
Esbjerg fB
5-2
Middelfart Fodbold
0
Benjamin Seferovic
Blue Water Arena
19.04.2024 19.00
FC Roskilde
1-1
AB
0
Mathias Lykke
Roskilde Idrætspark
19.04.2024 19.00
BK Fremad Amager
2-1
FA 2000
0
Philip Warburg
Sundby Idrætspark
20.04.2024 14.00
HIK
1-0
Thisted FC
0
Stefan Fyhn
Gentofte Sportspark Vest
20.04.2024 14.00
Aarhus Fremad
5-0
Nykøbing FC
0
Sebastian Tornhøj Nielsen
Riisvangen Stadion
20.04.2024 14.00
Skive IK
2-1
Brabrand IF
0
Michael Rasmussen
Hancock Arena (Skive)
25. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
26.04.2024 19.00
Esbjerg fB
0-1
Aarhus Fremad
0
Allan Staal
Blue Water Arena
26.04.2024 19.00
Nykøbing FC
0-1
AB
0
Michael Rasmussen
Lollands Bank Park
26.04.2024 19.00
BK Fremad Amager
3-0
HIK
0
Nicki Nordlund Hansen
Sundby Idrætspark
26.04.2024 19.00
Thisted FC
1-0
Skive IK
0
Benjamin Seferovic
Sparekassen Thy Arena
27.04.2024 13.45
FA 2000
v
Brabrand IF
0
Ikke valgt dommer
Frederiksberg IP, kunst
27.04.2024 14.00
Middelfart Fodbold
v
FC Roskilde
0
Ikke valgt dommer
Middelfart Stadion
26. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
03.05.2024 19.00
AB
v
Middelfart Fodbold
0
Ikke valgt dommer
Gladsaxe Stadion
03.05.2024 19.00
HIK
v
FA 2000
0
Ikke valgt dommer
Gentofte Sportspark Vest
03.05.2024 19.00
FC Roskilde
v
Aarhus Fremad
0
Ikke valgt dommer
Roskilde Idrætspark
03.05.2024 19.00
Nykøbing FC
v
Esbjerg fB
0
Ikke valgt dommer
Lollands Bank Park
04.05.2024 14.00
Skive IK
v
BK Fremad Amager
0
Ikke valgt dommer
Hancock Arena (Skive)
05.05.2024 14.00
Brabrand IF
v
Thisted FC
0
Ikke valgt dommer
Brabrand IF's Idrætsanlæg
27. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
11.05.2024 13.45
FA 2000
v
Thisted FC
0
Ikke valgt dommer
Frederiksberg IP, kunst
11.05.2024 14.00
Aarhus Fremad
v
AB
0
Ikke valgt dommer
Riisvangen Stadion
11.05.2024 14.00
Middelfart Fodbold
v
Nykøbing FC
0
Ikke valgt dommer
Middelfart Stadion
11.05.2024 14.00
Skive IK
v
HIK
0
Ikke valgt dommer
Hancock Arena (Skive)
11.05.2024 14.00
BK Fremad Amager
v
Brabrand IF
0
Ikke valgt dommer
Sundby Idrætspark
12.05.2024 14.00
Esbjerg fB
v
FC Roskilde
0
Ikke valgt dommer
Blue Water Arena
28. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
17.05.2024 19.00
AB
v
Nykøbing FC
0
Ikke valgt dommer
Gladsaxe Stadion
18.05.2024 13.45
FA 2000
v
BK Fremad Amager
0
Ikke valgt dommer
Frederiksberg IP, kunst
18.05.2024 14.00
Brabrand IF
v
Skive IK
0
Ikke valgt dommer
Brabrand IF's Idrætsanlæg
18.05.2024 14.00
Aarhus Fremad
v
Esbjerg fB
0
Ikke valgt dommer
Riisvangen Stadion
18.05.2024 14.00
FC Roskilde
v
Middelfart Fodbold
0
Ikke valgt dommer
Roskilde Idrætspark
19.05.2024 14.00
Thisted FC
v
HIK
0
Ikke valgt dommer
Sparekassen Thy Arena
29. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
24.05.2024 18.30
Middelfart Fodbold
v
Esbjerg fB
0
Ikke valgt dommer
Middelfart Stadion
24.05.2024 19.00
AB
v
FC Roskilde
0
Ikke valgt dommer
Gladsaxe Stadion
25.05.2024 14.00
Skive IK
v
FA 2000
0
Ikke valgt dommer
Hancock Arena (Skive)
25.05.2024 14.00
BK Fremad Amager
v
Thisted FC
0
Ikke valgt dommer
Sundby Idrætspark
25.05.2024 14.00
HIK
v
Brabrand IF
0
Ikke valgt dommer
Gentofte Sportspark Vest
25.05.2024 15.00
Nykøbing FC
v
Aarhus Fremad
0
Ikke valgt dommer
Lollands Bank Park
30. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
31.05.2024 18.00
Aarhus Fremad
v
Middelfart Fodbold
0
Ikke valgt dommer
Riisvangen Stadion
31.05.2024 19.00
FC Roskilde
v
Nykøbing FC
0
Ikke valgt dommer
Roskilde Idrætspark
31.05.2024 19.00
Esbjerg fB
v
AB
0
Ikke valgt dommer
Blue Water Arena
01.06.2024 14.00
HIK
v
Skive IK
0
Ikke valgt dommer
Gentofte Sportspark Vest
01.06.2024 14.00
Brabrand IF
v
BK Fremad Amager
0
Ikke valgt dommer
Brabrand IF's Idrætsanlæg
02.06.2024 13.00
Thisted FC
v
FA 2000
0
Ikke valgt dommer
Sparekassen Thy Arena
31. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
07.06.2024 19.00
AB
v
Aarhus Fremad
0
Ikke valgt dommer
Gladsaxe Stadion
08.06.2024 14.00
BK Fremad Amager
v
Skive IK
0
Ikke valgt dommer
Sundby Idrætspark
08.06.2024 14.00
FC Roskilde
v
Esbjerg fB
0
Ikke valgt dommer
Roskilde Idrætspark
08.06.2024 15.00
FA 2000
v
HIK
0
Ikke valgt dommer
Frederiksberg IP, kunst
08.06.2024 15.00
Thisted FC
v
Brabrand IF
0
Ikke valgt dommer
Sparekassen Thy Arena
09.06.2024 15.00
Nykøbing FC
v
Middelfart Fodbold
0
Ikke valgt dommer
Lollands Bank Park
32. runde
Dato
Hjemmehold
Resultat
Udehold
Tilsk.
Dommer
Stadion
15.06.2024 14.00
Aarhus Fremad
v
FC Roskilde
0
Ikke valgt dommer
Riisvangen Stadion
15.06.2024 14.00
Esbjerg fB
v
Nykøbing FC
0
Ikke valgt dommer
Blue Water Arena
15.06.2024 14.00
Skive IK
v
Thisted FC
0
Ikke valgt dommer
Hancock Arena (Skive)
15.06.2024 14.00
Middelfart Fodbold
v
AB
0
Ikke valgt dommer
Middelfart Stadion
15.06.2024 14.00
HIK
v
BK Fremad Amager
0
Ikke valgt dommer
Gentofte Sportspark Vest
15.06.2024 14.00
Brabrand IF
v
FA 2000
0
Ikke valgt dommer
Brabrand IF's Idrætsanlæg