Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AC Horsens   AGF   Brøndby IF   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   Lyngby BK   OB   Randers FC   SønderjyskE   Vejle BK   AaB  
                 
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 2020/21, 2. division vest, resultater Se stillingen  
 
 
 
Vis efter dato | Vis efter runde    
 
 
 
  august 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  29.08.2020 14.00 1   Jammerbugt FC 2-0 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 212   Benjamin Seferovic   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  29.08.2020 14.00 1   NĂŚsby BK 2-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 222   Sebastian Tornhøj Nielsen   ALPI Arena NĂŚsby  
  29.08.2020 14.00 1   Dalum IF 1-0 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 213   Jonas BĂŚk   Dalum Stadion  
  29.08.2020 14.00 1   Middelfart Fodbold 0-2 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 264   Peter KjĂŚrsgaard   Middelfart Stadion  
  29.08.2020 15.00 1   BK Frem 2-2 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 436   Casper Thorsøe Jr.   Valby IP, Stadion  
  30.08.2020 13.00 1   Thisted FC 2-0 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 382   Morten Bach Jepsen   Sparekassen Thy Arena  
  30.08.2020 13.00 1   Holstebro BK 2-3 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nicklas Hovgaard Lassen   Holstebro IdrĂŚtspark  
 
 
 
  september 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  05.09.2020 13.00 2   FC Sydvest 0-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Allan Rørdahl Borgstrøm   BankParken Tønder  
  05.09.2020 13.00 2   SfB-Oure FA 2-1 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 320   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  05.09.2020 13.30 2   VSK Aarhus 1-1 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 175   Sebastian Tornhøj Nielsen   Vejlby/Risskov Centret  
  05.09.2020 14.00 2   Middelfart Fodbold 3-5 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 225   Paw Johansen   Middelfart Stadion  
  05.09.2020 14.00 2   Aarhus Fremad 2-1 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 397   Rasmus Nielsen   Riisvangen Stadion  
  05.09.2020 14.00 2   Braband IF 2-0 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 176   Benjamin Seferovic   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  06.09.2020 13.30 2   HolbĂŚk B&IF 0-3 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 160   Jonas BĂŚk   HolbĂŚk Sportsby  
  12.09.2020 13.00 3   SfB-Oure FA 0-4 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Morten Bertelsen   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  12.09.2020 13.00 3   FC Sydvest 0-1 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 172   Henrik Hansen   BankParken Tønder  
  12.09.2020 14.00 3   BK Frem 2-0 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 392   Simon Duerlund Rasmussen   Valby IP, Stadion  
  12.09.2020 14.00 3   NĂŚsby BK 1-2 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 192   Allan Staal   ALPI Arena NĂŚsby  
  12.09.2020 14.00 3   Dalum IF 2-2 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 213   Paw Johansen   Dalum Stadion  
  13.09.2020 13.00 3   Holstebro BK 1-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 489   Morten Bach Jepsen   Holstebro IdrĂŚtspark  
  13.09.2020 15.00 3   B 93 1-2 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 347   Sebastian Tornhøj Nielsen   Østerbro Stadion  
  19.09.2020 14.00 4   Jammerbugt FC 4-1 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 420   Benjamin Seferovic   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  19.09.2020 14.00 4   Aarhus Fremad 1-1 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 398   Nicklas Hovgaard Lassen   Riisvangen Stadion  
  19.09.2020 14.00 4   Braband IF 0-2 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 243   Jonas BĂŚk   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  19.09.2020 15.00 4   BK Frem 3-1 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 397   Paw Johansen   Valby IP, Stadion  
  20.09.2020 13.00 4   Thisted FC 0-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 368   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Sparekassen Thy Arena  
  20.09.2020 13.30 4   HolbĂŚk B&IF 0-2 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 160   Stefan Fyhn   HolbĂŚk Sportsby  
  20.09.2020 14.00 4   NĂŚsby BK 0-2 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 302   Allan Staal   ALPI Arena NĂŚsby  
  26.09.2020 13.00 5   FC Sydvest 2-3 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 231   Benjamin Seferovic   BankParken Tønder  
  26.09.2020 13.30 5   VSK Aarhus 0-1 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 150   Nicolai Mossing Madsen   Vejlby/Risskov Centret  
  26.09.2020 14.00 5   Dalum IF 0-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 303   Allan Staal   Dalum Stadion  
  26.09.2020 14.00 5   Middelfart Fodbold 5-0 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 287   Philip Warburg   Middelfart Stadion  
  26.09.2020 15.00 5   B 93 3-2 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 329   Emil Martinussen   Østerbro Stadion  
  27.09.2020 13.00 5   Thisted FC 1-0 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 270   Morten Bach Jepsen   Sparekassen Thy Arena  
  27.09.2020 13.00 5   Holstebro BK 4-1 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 450   Henrik Hansen   Holstebro IdrĂŚtspark  
 
 
 
  oktober 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  02.10.2020 19.00 6   Jammerbugt FC 2-0 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Nils Heer   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  03.10.2020 13.00 6   B 93 0-1 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 400   Milad Rajabi   Østerbro Stadion  
  03.10.2020 13.00 6   SfB-Oure FA 0-3 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 223   Paw Johansen   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  03.10.2020 14.00 6   NĂŚsby BK 2-2 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 223   Henrik Hansen   ALPI Arena NĂŚsby  
  03.10.2020 14.00 6   Aarhus Fremad 4-0 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 398   Nicki Nordlund Hansen   Riisvangen Stadion  
  03.10.2020 14.00 6   Braband IF 1-0 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 179   Rasmus Nielsen   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  04.10.2020 13.00 6   Holstebro BK 0-1 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 455   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Holstebro IdrĂŚtspark  
  10.10.2020 13.00 7   FC Sydvest 3-3 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 180   Allan Staal   BankParken Tønder  
  10.10.2020 13.30 7   VSK Aarhus 1-1 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 175   Jonas BĂŚk   Vejlby/Risskov Centret  
  10.10.2020 14.00 7   Dalum IF 1-0 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 294   Nicklas Hovgaard Lassen   Dalum Stadion  
  10.10.2020 14.00 7   Middelfart Fodbold 1-2 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 323   Sebastian Tornhøj Nielsen   Middelfart Stadion  
  10.10.2020 15.00 7   BK Frem 2-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 401   Simon Duerlund Rasmussen   Valby IP, Stadion  
  11.10.2020 13.00 7   Thisted FC 4-2 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 306   Benjamin Seferovic   Sparekassen Thy Arena  
  11.10.2020 13.30 7   HolbĂŚk B&IF 3-0 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 160   Jonas Rossen   HolbĂŚk Sportsby  
  17.10.2020 13.00 8   SfB-Oure FA 1-2 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Jonas BĂŚk   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  17.10.2020 14.00 8   HolbĂŚk B&IF 2-3 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 266   Allan Rørdahl Borgstrøm   HolbĂŚk Sportsby  
  17.10.2020 14.00 8   Dalum IF 4-3 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 357   Nils Heer   Dalum Stadion  
  17.10.2020 14.00 8   Braband IF 1-1 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 347   Emil Martinussen   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  17.10.2020 14.00 8   BK Frem 1-1 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 398   Frida Mia Klarlund   Valby IP, Stadion  
  17.10.2020 15.00 8   B 93 2-3 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 309   Morten Bach Jepsen   Østerbro Stadion  
  18.10.2020 13.00 8   Holstebro BK 2-2 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 465   Stefan Fyhn   Holstebro IdrĂŚtspark  
  24.10.2020 13.00 9   SfB-Oure FA 0-2 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 309   Niclas Gomes   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  24.10.2020 13.00 9   FC Sydvest 2-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 179   Jonas Rossen   BankParken Tønder  
  24.10.2020 14.00 9   Middelfart Fodbold 2-1 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 235   Morten Bertelsen   Middelfart Stadion  
  24.10.2020 14.00 9   Aarhus Fremad 1-2 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 402   Frida Mia Klarlund   Riisvangen Stadion  
  24.10.2020 14.00 9   Jammerbugt FC 4-0 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 300   Nicklas Hovgaard Lassen   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  24.10.2020 14.00 9   NĂŚsby BK 1-4 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 281   Stefan Fyhn   ALPI Arena NĂŚsby  
  24.10.2020 14.30 9   VSK Aarhus 2-2 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 100   Milad Rajabi   Vejlby/Risskov Centret  
  31.10.2020 14.00 10   HolbĂŚk B&IF 3-0 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 126   Morten Bach Jepsen   HolbĂŚk Sportsby  
  31.10.2020 14.00 10   BK Frem 0-0 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 405   Nicki Nordlund Hansen   Valby IP, Stadion  
  31.10.2020 14.00 10   Aarhus Fremad 1-1 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 398   Jonathan Nilton   Riisvangen Stadion  
  31.10.2020 14.00 10   Braband IF 4-1 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 97   Nils Heer   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  31.10.2020 14.00 10   NĂŚsby BK 1-2 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 402   Paw Johansen   ALPI Arena NĂŚsby  
  31.10.2020 15.00 10   B 93 3-1 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 351   Morten Bertelsen   Østerbro Stadion  
 
 
 
  november 2020    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.11.2020 13.00 10   Thisted FC 2-0 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 295   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Sparekassen Thy Arena  
  07.11.2020 13.00 11   SfB-Oure FA 1-4 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 202   Simon Duerlund Rasmussen   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  07.11.2020 13.30 11   VSK Aarhus 1-2 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 200   Nicklas Hovgaard Lassen   Vejlby/Risskov Centret  
  07.11.2020 14.00 11   Dalum IF 1-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 212   Benjamin Seferovic   Dalum Stadion  
  07.11.2020 14.00 11   Middelfart Fodbold 1-0 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 243   Rasmus Nielsen   Middelfart Stadion  
  08.11.2020 13.00 11   Holstebro BK 1-5 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 425   Stefan Fyhn   Holstebro IdrĂŚtspark  
  14.11.2020 13.00 12   FC Sydvest 1-1 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 168   Sebastian Tornhøj Nielsen   BankParken Tønder  
  14.11.2020 14.00 12   BK Frem 2-0 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 406   Philip Warburg   Valby IP, Stadion  
  14.11.2020 14.00 12   NĂŚsby BK 0-0 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 203   Stefan Fyhn   ALPI Arena NĂŚsby  
  14.11.2020 14.00 12   Aarhus Fremad 2-1 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 200   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Riisvangen Stadion  
  14.11.2020 15.00 12   B 93 1-0 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 100   Sebastian Friis Aagerup   Østerbro Stadion  
  21.11.2020 13.00 13   SfB-Oure FA 3-5 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 392   Jonas BĂŚk   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  21.11.2020 13.00 13   VSK Aarhus 3-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 221   Nils Heer   Vejlby/Risskov Centret  
  21.11.2020 13.00 13   Middelfart Fodbold 3-4 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 183   Allan Rørdahl Borgstrøm   Middelfart Stadion  
  21.11.2020 14.00 13   HolbĂŚk B&IF 3-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 146   Stefan Fyhn   HolbĂŚk Sportsby  
  22.11.2020 13.00 13   Holstebro BK 0-2 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 250   Morten Bach Jepsen   Holstebro IdrĂŚtspark  
 
 
 
  februar 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  27.02.2021 13.00 13   Jammerbugt FC 4-1 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Benjamin Seferovic   Sparekassen Vendsyssel Arena  
 
 
 
  marts 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  06.03.2021 13.00 11   Jammerbugt FC 5-2 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Stausgaard Kobberrød   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  06.03.2021 13.00 11   FC Sydvest 0-1 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicklas Hovgaard Lassen   BankParken Tønder  
  06.03.2021 15.00 14   B 93 6-2 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicki Nordlund Hansen   Sundby IdrĂŚtspark  
  13.03.2021 13.00 14   FC Sydvest 1-1 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Henrik Hansen   BankParken Tønder  
  13.03.2021 13.30 14   VSK Aarhus 1-2 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Martin Outzen   Vejlby/Risskov Centret  
  13.03.2021 14.00 14   Braband IF 2-1 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jonas BĂŚk   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  13.03.2021 14.00 14   NĂŚsby BK 3-0 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Morten Bertelsen   ALPI Arena NĂŚsby  
  13.03.2021 15.00 14   Thisted FC 1-0 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nils Heer   Sparekassen Thy Arena  
  13.03.2021 15.00 14   BK Frem 0-2 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicolai Mossing Madsen   Valby IP, Stadion  
  17.03.2021 19.00 12   Thisted FC 0-0 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jonas BĂŚk   Sparekassen Thy Arena  
  20.03.2021 13.00 15   Jammerbugt FC 0-0 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  20.03.2021 13.00 15   SfB-Oure FA 4-4 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Allan Staal   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  20.03.2021 14.00 15   HolbĂŚk B&IF 0-2 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Stefan Fyhn   HolbĂŚk Sportsby  
  20.03.2021 14.00 15   Dalum IF 0-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicklas Hovgaard Lassen   Dalum Stadion  
  20.03.2021 14.00 15   Middelfart Fodbold 3-0 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nils Heer   Middelfart Stadion  
  20.03.2021 14.00 15   Aarhus Fremad 1-1 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Morten Bach Jepsen   Riisvangen Stadion  
  21.03.2021 13.00 15   Holstebro BK 0-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Rasmus Nielsen   Holstebro IdrĂŚtspark  
  27.03.2021 13.00 16   FC Sydvest 3-1 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Stausgaard Kobberrød   BankParken Tønder  
  27.03.2021 14.00 16   Aarhus Fremad 1-3 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicklas Hovgaard Lassen   Riisvangen Stadion  
  27.03.2021 14.00 16   Braband IF 3-0 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Benjamin Seferovic   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  27.03.2021 15.00 16   NĂŚsby BK 0-4 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Paw Johansen   ALPI Arena NĂŚsby  
  27.03.2021 15.00 16   B 93 4-1 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Milad Rajabi   Østerbro Stadion  
  27.03.2021 15.00 16   BK Frem 3-0 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Simon Duerlund Rasmussen   Valby IP, Stadion  
  28.03.2021 13.00 16   Thisted FC 2-0 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Emil Martinussen   Sparekassen Thy Arena  
 
 
 
  april 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.04.2021 14.00 13   Dalum IF 1-4 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Martin Outzen   Dalum Stadion  
  01.04.2021 14.00 12   Braband IF 0-0 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Stausgaard Kobberrød   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  03.04.2021 14.00 17   HolbĂŚk B&IF 0-2 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Frida Mia Klarlund   HolbĂŚk Sportsby  
  05.04.2021 13.00 17   SfB-Oure FA 0-5 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Rasmus Nielsen   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  05.04.2021 13.00 17   Thisted FC 3-0 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Morten Bach Jepsen   Sparekassen Thy Arena  
  05.04.2021 13.30 17   VSK Aarhus 1-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Sebastian Tornhøj Nielsen   Vejlby/Risskov Centret  
  05.04.2021 14.00 17   Jammerbugt FC 1-0 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  05.04.2021 14.00 17   Middelfart Fodbold 2-1 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Stefan Fyhn   Middelfart Stadion  
  05.04.2021 14.00 17   Dalum IF 1-1 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jonathan Nilton   Dalum Stadion  
  10.04.2021 12.00 18   Aarhus Fremad 3-1 Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nicklas Hovgaard Lassen   Riisvangen Stadion  
  10.04.2021 13.00 18   FC Sydvest 1-2 NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Henrik Hansen   BankParken Tønder  
  10.04.2021 13.00 18   B 93 1-1 VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Thomas Meulengracht Ledet   Østerbro Stadion  
  10.04.2021 14.00 18   Braband IF 1-0 HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Nils Heer   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  10.04.2021 14.00 18   Dalum IF 3-4 Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Paw Johansen   Dalum Stadion  
  10.04.2021 15.00 18   BK Frem 3-2 SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Niclas Gomes   Valby IP, Stadion  
  11.04.2021 13.00 18   Holstebro BK 1-2 Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jonas BĂŚk   Holstebro IdrĂŚtspark  
  17.04.2021 13.00 19   SfB-Oure FA 3-2 Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Morten Bach Jepsen   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  17.04.2021 13.30 19   VSK Aarhus 1-0 FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Benjamin Seferovic   Vejlby/Risskov Centret  
  17.04.2021 14.00 19   NĂŚsby BK 1-1 B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Stefan Fyhn   ALPI Arena NĂŚsby  
  17.04.2021 14.00 19   Jammerbugt FC 3-0 Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Stausgaard Kobberrød   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  17.04.2021 14.00 19   Middelfart Fodbold 0-1 Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Jacob Tornbjerg Rasmussen   Middelfart Stadion  
  17.04.2021 14.00 19   HolbĂŚk B&IF 3-0 BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Allan Staal   HolbĂŚk Sportsby  
  18.04.2021 13.00 19   Thisted FC 0-2 Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Rasmus Nielsen   Sparekassen Thy Arena  
  23.04.2021 19.00 20   Jammerbugt FC v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  24.04.2021 13.00 20   FC Sydvest v HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   BankParken Tønder  
  24.04.2021 14.00 20   Aarhus Fremad v Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Riisvangen Stadion  
  24.04.2021 14.00 20   Dalum IF v SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Dalum Stadion  
  24.04.2021 15.00 20   B 93 v Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  24.04.2021 15.00 20   BK Frem v NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Valby IP, Stadion  
  25.04.2021 13.00 20   Holstebro BK v Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holstebro IdrĂŚtspark  
 
 
 
  maj 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  01.05.2021 13.00 21   SfB-Oure FA v Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  01.05.2021 13.30 21   VSK Aarhus v Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vejlby/Risskov Centret  
  01.05.2021 14.00 21   NĂŚsby BK v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena NĂŚsby  
  01.05.2021 14.00 21   Middelfart Fodbold v FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Middelfart Stadion  
  01.05.2021 14.00 21   Braband IF v B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  02.05.2021 13.00 21   Thisted FC v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Thy Arena  
  02.05.2021 13.30 21   HolbĂŚk B&IF v Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   HolbĂŚk Sportsby  
  08.05.2021 14.00 22   Braband IF v NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  08.05.2021 14.00 22   Aarhus Fremad v SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Riisvangen Stadion  
  08.05.2021 14.00 22   Dalum IF v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Dalum Stadion  
  08.05.2021 14.00 22   Jammerbugt FC v Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  08.05.2021 15.00 22   B 93 v Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  08.05.2021 15.00 22   BK Frem v FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Valby IP, Stadion  
  09.05.2021 13.00 22   Holstebro BK v HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holstebro IdrĂŚtspark  
  15.05.2021 13.00 23   FC Sydvest v B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   BankParken Tønder  
  15.05.2021 13.00 23   SfB-Oure FA v Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  15.05.2021 13.30 23   VSK Aarhus v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vejlby/Risskov Centret  
  15.05.2021 14.00 23   NĂŚsby BK v Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena NĂŚsby  
  15.05.2021 14.00 23   Aarhus Fremad v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Riisvangen Stadion  
  16.05.2021 13.00 23   Thisted FC v Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Thy Arena  
  16.05.2021 13.30 23   HolbĂŚk B&IF v Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   HolbĂŚk Sportsby  
  22.05.2021 15.00 24   B 93 v Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  24.05.2021 13.00 24   Holstebro BK v Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holstebro IdrĂŚtspark  
  24.05.2021 13.30 24   HolbĂŚk B&IF v Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   HolbĂŚk Sportsby  
  24.05.2021 13.30 24   VSK Aarhus v NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vejlby/Risskov Centret  
  24.05.2021 14.00 24   Jammerbugt FC v FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  24.05.2021 14.00 24   Braband IF v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  24.05.2021 14.00 24   Middelfart Fodbold v SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Middelfart Stadion  
  29.05.2021 13.00 25   SfB-Oure FA v HolbĂŚk B&IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Fynske Bank Arena Høje Bøge  
  29.05.2021 13.00 25   FC Sydvest v Holstebro BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   BankParken Tønder  
  29.05.2021 14.00 25   Aarhus Fremad v Middelfart Fodbold   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Riisvangen Stadion  
  29.05.2021 14.00 25   Dalum IF v NĂŚsby BK   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Dalum Stadion  
  29.05.2021 14.00 25   Jammerbugt FC v Brabrand IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Vendsyssel Arena  
  29.05.2021 15.00 25   BK Frem v B 93   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Valby IP, Stadion  
  30.05.2021 13.00 25   Thisted FC v VSK Aarhus   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Sparekassen Thy Arena  
 
 
 
  juni 2021    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold     Tilsk.   Dommer   Stadion  
  05.06.2021 15.00 26   Braband IF v FC Sydvest   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Brabrand IF's IdrĂŚtsanlĂŚg  
  05.06.2021 15.00 26   Middelfart Fodbold v BK Frem   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Middelfart Stadion  
  05.06.2021 15.00 26   VSK Aarhus v SfB-Oure FA   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Vejlby/Risskov Centret  
  05.06.2021 15.00 26   NĂŚsby BK v Thisted FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   ALPI Arena NĂŚsby  
  05.06.2021 15.00 26   Holstebro BK v Dalum IF   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Holstebro IdrĂŚtspark  
  05.06.2021 15.00 26   B 93 v Aarhus Fremad   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   Østerbro Stadion  
  05.06.2021 15.00 26   HolbĂŚk B&IF v Jammerbugt FC   Kampdetaljer ikke indtastet 0   Ikke valgt dommer   HolbĂŚk Sportsby