Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AGF   Brøndby IF   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   OB   Randers FC   Silkeborg IF   SønderjyskE   Vejle BK   Viborg FF   AaB  
               
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 2011/12, 2. division øst, resultater Se stillingen  
 
 
 
 
 
 
 
     
  Det kræver login at se alle detaljer for historiske kampe bortset fra Superligaen på danskfodbold.com, hvorfor felterne for dato, tilskuere, stadion og dommer er tomme i denne oversigt.  
     
 
 
 
  B 1908    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        B 1908 1-0 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  B 93    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        B 93 1-2 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  BGA    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BGA 2-4 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  BK Avarta    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BK Avarta 3-3 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  BK Fremad Amager    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BK Fremad Amager 4-1 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  BSV    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BSV 1-4 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  Elite 3000, Helsingør    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Elite 3000, Helsingør 4-2 B 1908              
        Elite 3000, Helsingør 1-2 B 93              
        Elite 3000, Helsingør 3-1 BGA              
        Elite 3000, Helsingør 1-0 BK Avarta              
        Elite 3000, Helsingør 0-1 BK Fremad Amager              
        Elite 3000, Helsingør 0-0 BSV              
        Elite 3000, Helsingør 2-4 Herlev IF              
        Elite 3000, Helsingør 3-4 HIK              
        Elite 3000, Helsingør 2-4 Hvidovre IF              
        Elite 3000, Helsingør 2-1 IF Skjold Birkerød              
        Elite 3000, Helsingør 1-0 Nordvest FC              
        Elite 3000, Helsingør 1-3 Rishøj BK              
        Elite 3000, Helsingør 2-0 SC Egedal              
        Elite 3000, Helsingør 2-4 Svebølle BK&IF              
        Elite 3000, Helsingør 1-1 Vanløse IF              
 
     
 
  Herlev IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Herlev IF 1-2 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  HIK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        HIK 1-0 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  Hvidovre IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Hvidovre IF 4-2 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  IF Skjold Birkerød    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        IF Skjold Birkerød 0-2 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  Nordvest FC    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Nordvest FC 2-1 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  Rishøj BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Rishøj BK 0-0 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  SC Egedal    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        SC Egedal 6-1 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  Svebølle BK&IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Svebølle BK&IF 1-4 Elite 3000, Helsingør              
 
     
 
  Vanløse IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Vanløse IF 0-0 Elite 3000, Helsingør